Ekrānšāviņš no youtube.com

Ja gribi lidot, iestum lidmašīnu! Aculiecinieka video no Krasnojarskas 0

Igarkas lidostā (Krasnojarskas apgabals, Krievija), šodien, 26. novembra rītā, vienai no kompānijas “Katekavia” lidmašīnām Tu-134 šasija bija piesalusi pie skrejceļa ledus, raksta portāls ura.ru.

Reklāma
Reklāma
“Vecāki un pedagogi ir pastrādājuši noziegumu pret bērniem!” Skolotājs pastāsta par reālo situāciju skolās
“Paņemšu veselu cisternu!” Cena par pilnu bāku Ēģiptē liek latviešiem uz mirkli sastingt
RAKSTA REDAKTORS
“Mēģinām to atrisināt mierīgi. Ja izņemsiet, tad nekādu seku nebūs!” Smaržu pārdevēja publiski nopeļ pašmāju mūziķi 20
Lasīt citas ziņas

Rezultātā pasažieriem nācās doties palīgā lidostas tehniskajam personālam un palīdzēt iestumt lidaparātu. Notikuma brīdī lidmašīnā bija aptuveni 70 pasažieru, un gaisa temperatūra Igarkā bija sasniegusi -50 grādu atzīmi.

Protams, notikuma video parādījās arī kanālā Youtube. Tā ievietotājs Vladimirs Uļjanovs (?) komentējis: “Sargi grib mājās!”

Notikuma video ŠEIT.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.