“Jaunais Nostradams” izsaka briesmīgu pareģojumu visai pasaulei; arī Trampam nepaveiksies 1
Pasaule strauji mainās, un tas, kas vakar šķita neiespējams, rīt var kļūt par realitāti. Plaši pazīstams ekstrasenss, kurš sevi dēvē par “Pastardienas pravieti”, ir izteicis satraucošu prognozi par Donaldu Trampu un viņa prezidentūru, ziņo “Unian”.
Kraigs Hamiltons-Pārkers (Craig Hamilton-Parker) ieguva iesauku “Jaunais Nostradams”, apgalvojot, ka ir precīzi paredzējis nozīmīgus pasaules notikumus, tostarp karalienes nāvi, Brexit, Donalda Trampa uzvaru 2016. gada vēlēšanās un Covid-19 pandēmijas sākumu. Nesen Kraigs uzsvēra, ka precīzi paredzējis arī Irānas krīzes sarežģītību. Savos pareģojumos gaišreģis konsekventi apgalvoja, ka Irānai tiks veikti tieši triecieni pa tās militārajiem un kodolobjektiem — prognoze, kas, šķiet, ir piepildījusies.
Satraucoša prognoze par Donaldu Trampu
Tā kā spriedze Tuvajos Austrumos ir sasniegusi kritisku punktu, Kraiga prognozes atkal tiek pārbaudītas, un viena īpaši izceļas: mistiķis paredzēja Trampa trešo termiņu Baltajā namā. Šī prognoze tieši pretrunā ar Amerikas Konstitūcijas 22. punktu, kurā noteikts: “Neviena persona nevar tikt ievēlēta prezidenta amatā vairāk nekā divas reizes.” Tā kā Tramps pašlaik ir savā otrajā termiņā, saskaņā ar Konstitūciju viņam nebūtu iespējams būt ievēlētam trešo termiņu, lai gan viņš iepriekš publiski ir izteicies, ka “pastāv veidi, kā to var izdarīt.”
Pamatojot savu prognozi par trešo termiņu, ekstrasenss skaidroja: “Es atkārtošu to, ko uzsvēru jau iepriekš: man bija sajūta, ka notiks kāds liels globāls konflikts, iespējams, saistīts ar Taivānu. Tagad raugoties, tas varētu būt jebkurš globāls konflikts. Es zinu, ka daudzi to kritizē, sakot, ka trešais termiņš nav iespējams, jo tas ir ierakstīts Konstitūcijā — bet kas zina? Pasaule ir tik ļoti mainījusies.”
Paliekot pie sava pareģojuma, viņš uzsvēra mainīgo ģeopolitisko situāciju kā pierādījumu tam, ka agrāk neiedomājami scenāriji var piepildīties vienā mirklī. Pazīstamais ekstrasenss sacīja:
“Kurš gan būtu varējis iedomāties iespēju iebrukt Grenlandē vai nolaupīt valsts līderi, kā tas notika Venecuēlā? Pasaule strauji mainās.” Prognozējot, ka 2026. gadā varētu tikt ieviesti ārkārtas pilnvaru režīmi, “Pastardienas pravietis” pareģoja: “Notiks kaut kas tāds, kas sagraus esošos noteikumus, un šis periods būs lielu konfliktu laiks.”
Ir svarīgi atcerēties, ka astroloģija, taroloģija, numeroloģija, hiromantija un ekstrasensorika nav zinātniskas disciplīnas. Tās balstās uz ticējumiem, nevis pierādījumiem, un netiek atzītas akadēmiskajā vidē. Šādi materiāli vairāk ir izklaidējoši, nevis uzticams pamats lēmumu pieņemšanai.



