Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Kā augstpapēžu kurpes var palīdzēt Ukrainas karavīriem? Biedrība “Tavi draugi” uzsāk jaunu ziedojumu kampaņu 32

Biedrība “Tavi draugi” aicina Latvijas iedzīvotājus ziedot apģērbu, apavus, interjera priekšmetus, grāmatas un citas lietas labā stāvoklī labdarības veikala izveidei. “Tavi draugi” labdarības veikals tiks atvērts tuvāko mēnešu laikā Rīgas centrā un būs kā platforma mantisko ziedojumu pārvēršanai finansiālos ziedojumos, lai atbalstītu Ukrainas kara hospitāļus un Latvijas iedzīvotājus krīzes situācijās.

Reklāma
Reklāma

 

Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

Ulvis Noviks, biedrības “Tavi draugi” vadītājs: “Pilna mēroga karam Ukrainā turpinoties jau gandrīz divus gadus, mēs meklējam aizvien jaunus veidus, kā piesaistīt ziedojumus un sagādāt Ukrainas armijai un civiliedzīvotājiem nepieciešamo. Labdarības veikals pavērs plašākas iespējas finansiālu ziedojumu nodrošināšanai mūsu labdarības projektiem – gan Ukrainas armijai, gan Latvijas iedzīvotājiem, kuri nonākuši nelaimē. Turpmāk visus mūsu angārā, Ventspils ielā 50, saņemtos ziedojumus šķirosim, atlasot pārdošanai derīgas lietas, kas iegūs otro dzīvi mūsu labdarības veikala plauktos.”

Labdarības veikalā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Ukrainas kara hospitāļiem, kas darbojas gan kā stacionāras slimnīcas, gan mobili, dodoties līdzi frontes līnijai un glābjot cīņā ievainoto karavīru dzīvības. Savukārt Latvijas iedzīvotājiem atbalsts tiks sniegts konkrētu projektu ietvaros.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tavi draugi” labdarības veikalam aicina ziedot jebkura stila apģērbus, apavus, somas un citus aksesuārus, grāmatas (izņemot padomju laikā lielās tirāžās izdotās grāmatas), rotaļlietas, interjera priekšmetus, traukus, rotaslietas un citas pārdošanai derīgas mantas.

“Topošajā labdarības veikalā mēs ļausim labām mantām turpināt jēgpilnu un noderīgu dzīvi, samazinot jaunu preču ražošanu un patēriņu. Priecāsimies par jebkuras gaumes un stila mantām sievietēm, vīriešiem, bērniem un jauniešiem, tās var būt lietotas, bet labā stāvoklī. Šobrīd īpaši noderīgas būs grāmatas, ko līdz šim neesam lūguši ziedot,” stāsta “Tavi draugi” labdarības veikala projekta vadītāja Zane Priedīte.

Ziedojumi labdarības veikalam kopā ar citiem ziedojumiem Ukrainas atbalstam tiek pieņemti biedrības “Tavi draugi” angārā Rīgā, Ventspils ielā 50, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. Informācija par labdarības veikala izveidi un ziedošanas iespējām pieejama šeit.

Par “Tavi draugi”

Biedrība “Tavi draugi” nodrošina koordinētu humānās palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un Ukrainā, organizējot un koordinējot Latvijas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmumu brīvprātīgo iesaisti palīdzības sniegšanā. Līdz kara sākšanās dienai biedrība sniedza palīdzību un atbalstu ģimenēm, kas nonākušas trūkumā vai saskārušās ar problēmām tepat Latvijā, bet, kopš kara pirmās dienas, fokuss strauji nomainīts uz palīdzības sniegšanu Ukrainai. Tostarp tika nodrošināta arī palīdzība Ukrainas kara bēgļiem Latvijas – krievijas robežpunktos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.