Foto-LETA/AFP

Kā rīkoties, lai mājoklis kļūtu par laimes un veiksmes oāzi. 10 galvenie fenšui ieteikumi 3

Autors: “Praktiski.lv”

Senās Ķīnas fenšui mācība palīdz organizēt mājas vidi un padarīt to harmonisku. Lai nepiesaistītu negatīvas enerģijas plūsmas, seko galvenajiem aizliegumiem – to ievērošana nodrošina, ka mājas kļūs par enerģijas atgūšanas un dzīves spēku atjaunošanas vietu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Mājas telpa katram cilvēkam nozīmē ko citu. Lai varētu justies drošībā, atjaunot spēkus un dzīvotu pilnīgā harmonijā ar sevi un mājiniekiem, izmanto fenšui rekomendācijas. Gadsimtiem krātās zināšanas palīdzēs atbrīvoties no jebkuras sliktas ietekmes un pildīs dzīves telpu ar pozitīvu enerģiju.

Pirmais aizliegums
Izvairies novietot spoguli pretī ārdurvīm. Tādējādi tiek likti šķēršļi enerģijas apmaiņai dzīvesvietā. Laulības dzīvi negatīvi ietekmē spoguļi, kas izvietoti guļamistabā. Tie var piesaistīt jūsu attiecībās sāncenšus. Citās telpās spogulis draudus nerada, tomēr atceries, ka bojāti spoguļi uzreiz jāizmet. Vēlams, lai mājās būtu kāds spogulis, kurā cilvēks sevi redz pilnā augumā, nesadalot fragmentos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrais aizliegums
Nekad neatstāj atkritumu spaini pretī ieejas durvīm. Jebkuri putekļi, netīrumi un nevajadzīgi krāmi saindē telpas enerģētiku, nodarot nelabojamu ļaunumu veselībai un mājinieku enerģētiskajai aizsardzībai. Atbrīvojies no nevajadzīgām lietām, lai radītu vietu derīgiem un skaistiem jaunieguvumiem, kas drīz ienāks tavās mājās.

Trešais aizliegums
Saremontē visas salauztās lietas, kuras vēl izmantosi. Priekšmetus, kurus salabot nevar, bez kavēšanās un žēlastības izmet. Tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvas enerģētikas, piesaistīs laimi un pārpilnību. Turklāt saplēsti priekšmeti veicina strīdus un konfliktus. Fenšui mācība apgalvo, ka saplēsti priekšmeti uzsūc cilvēka problēmas – tāpēc tos jāizmet kopā ar tām.
Īpaša uzmanība pievēršama tekošiem un pilošiem krāniem un caurulēm. Kopā ar ūdeni var aiztecēt laime un labklājība, tāpēc šīs problēmas pēc iespējas ātrāk novēršamas!

Ceturtais aizliegums
Dažādu līmeņu grīda mājās arī traucē brīvai pozitīvās enerģijas apritei. Atšķirīgi grīdas līmeņi it kā saskalda dzīvi gabaliņos, var būt neveiksmes un nepatikšanu cēlonis darījumos un privātajā dzīvē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.