Foto: pexels.com

Kafejnīcās, iespējams, varēsim turpmāk sēdēt tuvāk viens otram 0

Ēdinātājiem varētu ļaut samazināt Covid-19 dēļ noteikto minimālo vienai personai paredzēto platību, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem pastāstīja ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nepalaid garām šo datumu! Katras zodiaka zīmes veiksmīgākā diena decembrī
10 lietas, kas bez žēlastības jāizmet no mājas līdz Jaunajam gadam. Vismaz viena no tām ir teju katram
RAKSTA REDAKTORS
Siguldas novadā amatpersonām izmaksātas iespaidīgas summas. Tās no mājaslapas izdzēstas, bet mēs saglabājām ekrānuzņēmumus… 81
Lasīt citas ziņas

Patlaban ēdinātājiem jāievēro Covid-19 dēļ noteiktais ierobežojums, kas paredz, ka vienai personai iekštelpās ir jāatvēl vismaz četru kvadrātmetru liela platība.

Vitenbergs pastāstīja, ka sarunu ar Veselības ministriju (VM) rezultātā rasts kompromiss par minētās platības samazināšanu līdz trim kvadrātmetriem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mani kā ministru dara priecīgu visi atvieglojumi. Ekonomikas ministrija nāca ar priekšlikumu, ka būtu jāatceļ četru kvadrātmetru ierobežojums ēdinātājiem. Kompromiss varētu būs trīs kvadrātmetri,” pastāstīja politiķis.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pastāstīja, ka rīt valdība skatīs VM izstrādātos priekšlikumus, kas skar Covid-19 dēļ ieviestos ierobežojumus. Premjers gan neprecizēja, vai un kādi ierobežojumu mīkstinājumi varētu tikt izvērtēti.

Līdz šim ieviestie ierobežojumi ir spēkā līdz 30.jūnijam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.