Kalniņš ceturto reizi nosargā “Jokerit” vārtus neieņemtus 0

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš pirmdien svinēja “sauso” uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, ceturto reizi sezonā paliekot nepārspēts, kamēr aizsargs Artūrs Kulda atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” vienība viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Čeļabinskas “Traktor” hokejistus.

Uzvaras vārtus Somijas vienībai guva Jese Joensū, kurš trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām bija precīzs no tuvas distances pretī vārtiem.

Kalniņš iepriekšējā mačā 45 minūtēs ielaida sešus vārtus, taču tas nemazināja treneru uzticības kredītu un latvietis arī pirmdien stājās vārtos, atvairot visas 17 pretinieku mestās ripas.

Tikmēr Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” 5:0 (0:0, 1:0, 4:0) pārspēja Habarovskas “Amur” hokejistus.

Kulda asistēja komandas pirmajos vārtos. Viņš šajā mačā nospēlēja 14 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā pielietoja četrus spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa vārtiem.

Latvijas aizsargs šajā sezonā 56 spēlēs guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā zaudējumu cieta aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Ķīnas komanda Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas viesos ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) atzina Novosibirskas “Sibirj” pārākumu.

Rēdlihs šajā spēlē uz ledus pavadīja 16 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Viņš šosezon deviņās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.