Kāpēc Rīgas zoodārzā ir tik dārgas ieejas biļetes? TV24 skatītāja jautājums 72

Atbildot uz skatītāja jautājumu, kāpēc zoodārzā ir tik dārga ieejas biļete, TV24 raidījumam “Uz Līnijas” Anete Bilzēna, Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza valdes locekle skaidroja – mēs varam atvērt durvis un lai nāk katrs bez maksas, bet jautājums ir – ko ēdīs dzīvnieki?!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Bilzēna turpina uzskaitīt – kā sildīsies dzīvnieki, kur un ar kādiem līdzekļiem zoodārzs nosegs zinātnieku un zoologu izmaksas. “Es šo jautājumu atstāšu atvērtu!” tā retoriski sacīja Bilzēna.

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs svin 110 gadu jubileju

CITI ŠOBRĪD LASA

14.oktobrī Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs svinēja 110 gadu jubileju kopš tā atvēršanas sabiedrībai, informēja zooloģiskā dārza Mārketinga un biznesa attīstības nodaļā.

2022.gada aizvadītajos mēnešos ir sasniegts līdz šim augstākais zoodārza apmeklējumu skaits kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, pulcējot 346 330 viesu.

“Rīgas Zooloģiskā dārza 110 gadi ir pieredzes uzkrāšanas laiks, kas ir radījis stingru pamatu un lieliskas iespējas iesoļot nākamajā attīstības posmā. Pieņemot būtisku lēmumu nākotnes attīstībai par “Masterplan 2035″, tā realizācija pilnveidos zoodārza saturu, radīs līdz šim nebijušu pieredzi, tādējādi saglabājot dabas bioloģisko daudzveidību, veicinot vides ilgtspējīgu attīstību un izglītojot ikvienu zooloģiskā dārza apmeklētāju,” norāda Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētājs Jānis Rudzītis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.