Kas liecina par to, ka ar bērnu vasaras nometni kaut kas nav kārtībā? 17

Straujiem soļiem tuvojas skolēnu vasaras brīvlaiks, kad bērniem ir iespēja doties pavadīt laiku dažādās nometnēs. Taču, kā saprast, vai ar izvēlēto nometni viss ir kārtībā? TV24 raidījumā “Uz līnijas” komentāru sniedz Jana Veinberga, Valsts izglītības satura centra (VISC) Komunikācijas nodaļas vadītāja.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

Speciāliste skaidro, ka pirmā no lietām, kas var liecināt par to, ka ar bērnam izvēlēto nometni kaut kas var nebūt kārtībā ir līguma neesamība.

“Mēs arī portālā esam saņēmuši tādus jautājumus, ko darīt, ja nometnes vadītāji saka, ka līgumus neslēdz. Tas jau ir signāls par to, ka tur kaut kas īsti nav kārtībā,” paskaidro viņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat uz problēmām var norādīt arī pārējo saskaņojumu neesamība un nometnes darbinieku komunikācija ar vecākiem.

“Mēs vienmēr skatāmies, vai mums ir patīkami komunicēt ar šo nometnes vadītāju, ar nometnes personālu, vai tiek sniegtas visas atbildes uz tiem jautājumiem, kas mūs kā vecākus interesē, jo tas jau ir mūsu bērns, kurš tur brauks, un mums ir ļoti svarīgi, lai bērns tur labi justos un lai viņš tur būtu drošs. Un, ja mums nometnes vadītājs vai darbinieki nesniedz kaut kādu informāciju vai izvairās no atbildēm, tad varbūt jāskatās uz to ar piesardzību,” turpina Veinberga.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.