Kas sabiedrību interesējis visvairāk? 12 lasītākie raksti un “karstākās” tēmas 2022. gadā 43

Tas, ko cilvēki visvairāk lasa, ir viens no indikatoriem, kas precīzi parāda tēmas, kas sabiedrībai konkrētajā laikā ir svarīgas. Tieši tāpēc, gadiem mijoties, esam ieskatījušies arī paši savā – LA.lv statistikā.

“Kad šis murgs vienreiz beigsies?” Vecāki klases čatos atkal mēģina vienoties par dāvanām pedagogiem 67
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
“Es varēšu paturēt pāris zobu un aci?” Nepilngadīgās transpersonas slepkavas bija sagatavojušas slimīgu plānu, kā nogalinās 54
Lasīt citas ziņas

Esam apkopojuši informāciju par katra mēneša lasītākajiem rakstiem!

Janvārī joprojām aktuāls Covid-19

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: SHUTTERSTOCK

Janvāra lasītākais raksts pie mums bija ar virsrakstu ““Omikrons ir Dieva dāvana!” Zaržeckis izsaka līdzjūtību vakcīnu ražotājiem un iesaka ar dabu necīnīties”.

“Es domāju, ka omikrons patiesībā ir Dieva dāvana!” TV24 raidījumā “Preses klubs” viedokli pauž Jānis Zaržeckis, plastikas ķirurgs.
Dabā viss notiekot tā, kā iekārtots, un pats atrisinās no sevis.

“Arī vīruss evolucionē, omikrons ir daudz lipīgāks, lai varētu pārējos veidus izspiest un es domāju, ka omikrons ir sliktas ziņas tiem, kas ražo vakcīnas, jo, ja skatās tos datus, kas nāk no Dienvidāfrikas, kur omikrona vilnis jau aiz muguras, var redzēt, ka cilvēki slimo viegli, saņem labu imunitāti, omikrons ir kā būsterītis, kā vēl viena vakcīnas pote,” ārsts uzskata.

Februāris aktualizē kara tēmu

Foto: EPA/Scanpix/LETA

Likumsakarīgi, ka februāra lasītākais raksts ir par kara tēmu – 5000 Krievijas karavīri atteikušies doties uz Ukrainas teritoriju.

Krievijas pilsētā Belgorodā (atrodas 697 km no Maskavas un 40 km no Ukrainas robežas) notikusi sacelšanās starp Krievijas armijas karavīriem, vēstī izdevums “News.obozrevatel.com”.

Aptuveni 5000 “līguma kareivji”, kurus steidzami sasauca, lai dotos uz Ukrainu, atteikušies izpildīt šo pavēli, argumentējot ar to, ka šāds iesaukums nav paredzēts viņu noteiktajos militārās darbības līgumos.

Tomēr vairākās soctīklu grupās Krievijā izskanējis arī reālais iemesls šim atteikumam – līgumsaistību kareivji izteikušies, ka viņi nevēlas tikt nogalināti šajās kaujās, jo Ukrainas armija ir ļoti sagatavojusies šīm cīņām un “nokaitināta līdz baltkvēlei”.

Neraugoties uz to, ka Krievijas oficiālajos datos nav minēti fakti par kaujās kritušajiem karavīriem un iznīcināto armijas tehniku Ukrainas teritorijā, šie 5000 līgumsaistību kareivji kategoriski atteikušies no šī uzdevuma izpildes.

Marts – par krievu karavīru neveiksmēm

Krievu iesaucamie militārajās mācībās Doņeckā.
Foto. EPA/ALESSANDRO GUERRA

Martā LA.lv lasītāji visvairāk lasīja rakstu “Pacienāja ar pīrādziņiem”: astoņiem krievu karavīriem tikšanās ar ukraiņu omīti beigusies nāvējoši.

Kā vēstī portāls telegraf.com.ua, tikusi pārtverta telefona saruna starp Krievijas armijas karavīru, kurš iesūtīts karot Ukrainā un spriežot pēc visa – viņa draudzeni, kura atrodas Krievijā. Sarunas laikā vīrietis atklāj, ka viss ir gluži citādi nekā Krievijā rāda ziņu kanālos un ukraiņu vecmāmiņas nebūt nav priecīgas viņus satikt, gluži otrādi – viena šāda tikšanās 8 karavīriem beigusies ar nāvi.

Sieviete saka: “Ilgu laiku varas iestādes vispār neko nerunāja par zaudējumiem: neesot zaudējumu mūsu pusē, it kā…”.

Vīrietis: “Zaudējumi ir ļoti lieli!”

Sieviete apstiprina, ka viņai kāds pazīstamais vīrietis arī esot apgalvojis, ka zaudējumi ir lieli un ar kritušajiem karavīriem izvedot pat smagās “Kamaz” mašīnas.

Aprīlis – ukraiņi turpina cienāt okupantus

Foto: AFP/ ZUMAPRESS/ REUTERS/ AP/ SCANPIX/ LETA

Interesanti, ka arī aprīļa lasītākais raksts ir par ukraiņu radošo pieeju – Ukraiņi cienā okupantus ar saindētu pārtiku un alkoholu: slimnīcās nonākuši jau vairāk nekā 500 iebrucēju.

Ukraiņi pretojas Krievijas iebrucējiem ar visiem pieejamajiem līdzekļiem – vietējie iedzīvotāji okupantus cienā ar saindētiem pīrāgiem un alkoholu. Slimnīcās nokļuvuši jau vairāk nekā 500 iebrucēju, liecina Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvaldes sniegtā informācija.

Izjumas rajona (Harkivas apgabals) iedzīvotāji pacienājuši ar saindētiem pīrāgiem karavīrus no Krievijas 3. motorizētās kājnieku divīzijas.

Maijā topā Raimonda Paula koncerts

Komponistu zieda vidū. Pirmajā rindā pie klavierēm Raimonds Pauls, otrajā rindā (no kreisās) Jānis Lūsēns, Mārtiņš Brauns un Uldis Marhilevičs.
Foto: Valdis Semjonovs

Maijā no topa Ukrainas kara tēmu izstūmis Raimonds Pauls – FOTO. Pašmāju slavenības ierodas uz Maestro Raimonda Paula koncertu “Dzintaros”.

28. maijā Dzintaru koncertzāli ieskandina vasaras sezonas atklāšanas koncerts, kurā skan popmūzikas leģendu Maikla Džeksona, Stinga, Earth Wind & Fire, Al Jerreau, kā arī Raimonda Paula un Gunāra Rozenberga kompozīcijas pavisam jaunos aranžējumos izcilu mūziķu sniegumā.

Jūnijs – atvadas no Ausmas Kantānes – Ziedones

Aktieri, politiķi un tuvinieki atvadās no mūžībā aizgājušās Ausmas Kantānes-Ziedones
Foto: LA.LV

Jūnijā lasītākā ziņa bijusi skumja – FOTO. Aktieri, politiķi un tuvinieki atvadās no mūžībā aizgājušās Ausmas Kantānes-Ziedones.

Dailes teātra Stikla zālē 3.jūnijā no plkst.13 līdz 14.30 notika atvadīšanās no mūžībā aizgājušās teātra aktrises Ausmas Kantānes-Ziedones.

Svētdien 80 gadu vecumā mūžībā devās aktrise un bijusī Saeimas deputāte, dzejnieka Imanta Ziedoņa atraitne Ausma Kantāne-Ziedone.

1941.gada 10.novembrī Rīgā dzimusī Kantāne-Ziedone 1963.gadā beigusi Jāzepa Vītola Valsts konservatorijas Teātra fakultātes Aktieru nodaļu, iegūstot aktiermeistarības specialitāti.

Jūlijā aizdomājāmies par Putina dubultniekiem

Vladimirs Putins
Foto. RIA Novosti. REUTERS/Aleksey Nikolskyi/RIA Novosti/Kremlin

Šogad daudz lasītāju bijis rakstiem par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tā arī jūlijā pat pirmais lasītākais raksts bijis par viņu –
FOTO. “Paskatieties uz brīdi, kad Putins izkāpj no lidmašīnas! Viņš izskatās samulsis”.

Saskaņā ar Ukrainas militārā izlūkdienesta vadītāja teikto, Vladmira Putina, ļoti iespējams, ka, tiekoties ar Turcijas prezidentu, ticis izmantots Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks, vēsta “DailyMail”.

Izkāpjot pa kāpnēm no lidmašīnas Teherānā iespējamais dubultnieks esot izskatījies samulsis, pārvietojies neierasti ātri un uzvedies uzmanīgāk nekā iepriekšējās publiskajās uzstāšanās reizēs.

Krievijas prezidents, sveicot sagaidītājus, izskatījies arī neierasti jautrs: “Es došu mājienu. Lūdzu, paskatieties uz brīdi, kad Putins izkāpj no lidmašīnas! Vai tas vispār ir Putins?” savas aizdomas intervijā Ukrainas ziņu kanālam “1+1” paudis Ukrainas ģenerālmajors Kirilo Budanovs.

Augusts – par Galkina koncerta viesiem

Smalkie jūrmalnieki un viesi ierodas uz Galkina koncertu Dzintaru koncertzālē
Foto: LA.LV

Augusts allaž izceļas ar dažādiemm pasākumiem, koncertiem, festivāliem, droši vien tāpēc arī likumsakarīgi, ka šī bijusi arī mēneša aktuālākā tēma – FOTO. Smalkie jūrmalnieki un viesi ierodas uz Galkina koncertu Dzintaru koncertzālē.

Viņa talanta maģija nevienu neatstāj vienaldzīgu. Jau ilgus gadus viņš pulcē pārpilnas skatītāju zāles daudzās pasaules valstīs. 4.augustā Dzintaros ar ilgi gaidīto vasaras koncertu un jaunu programmu uzstājās Maksims Galkins. Protams, ka viņa uzstāšanos Dzintaru koncertzālē garām nelaida arī spožākās pašmāju slavenības.

“Humorists. TV raidījumu vadītājs. Šovmenis. Dziedātājs. Viņa regāliju un statusu sarakstu var turpināt ilgi. Bet visupirms Maksims Galkins ir izcils mākslinieks, talantīgs, harizmātisks un vienmēr aktuāls.

Unikālā humora izjūta un daudzpusīgs talants padara viņa solo koncertus par žanru mozaīku, kas sastāv no parodijām, dziesmām un priekšnesumiem no pazīstamajiem televīzijas šoviem. Viņa humors ir aktuāls, elastīgs un patiesi smieklīgs.

Septembris – Putina slepkavības mēģinājums

Vladimirs Putins
Foto: Alexander Ryumin/TASS News Agency Pool Photo via AP

Septembrī visvairāk klikšķu ticis virsrakstam Putina bruņmašīnu centās uzspridzināt: līķis ātrās palīdzības auto un noslēpumains slepkavības mēģinājums.

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, dodoties vakarā uz rezidenci, uzbruka, cenšoties uzspridzināt viņa bruņmašīnu, vēsta ārzemju mediji.

Putins kopā ar pavadošo bruņmašīnu kolonnu devās uz savu rezidenci, kolonnā brauca piecas vienādas mašīnas, prezidents atradās trešajā.

Oktobris – vēlēšanu rezultāti

Pati Glorija Grevcova medijiem nav skaidrojusi, kāpēc viņas sniegtās ziņas CVK nesakrīt ar realitāti.
Foto no Glorijas Grevcovas feisbuka konta

Oktobrī “karstā” tēma bija vēlēšanu rezultāti, līdz ar to lasītākais raksts – Parlamentā ir ievēlēta Rīgā leģendāra prostitūta!”: no partijas “Stabilitātei!” par deputāti kļuvusi sieviete ar apšaubāmu reputāciju.

Partija “Stabilitātei!” ar tās līderi Alekseju Rosļikovu priekšgalā Saeimas vēlēšanās izdevās iegūt 6,8% balsu un 11 vietas parlamentā, kur iekļuvusi arī partijas biedre Glorija Grevcova, kura līdz šim, kā izrādās, vairāk pazīstama bija nevis politikā, bet pavisam citā sfērā – sniegusi intīmos pakalpojumus.

Novembris – sekojam līdzi britu karaļnama notikumiem

Princis Viljams un Keita Midltone apmeklē Mačenstras terorakta upuru piemiņas vietu.
Foto: REUTERS/ AFP/ AP/ ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Mēs zinām, ka mūsu lasītājiem allaž interesē notikumi britu karaļnamā. Novembra lasītākais raksts no šīs “operas” – FOTO. Keita Midltone ar savu izskatu karaļa Čārlza III rīkotās vakariņās “nozog” visu klātesošo uzmanību.

Velsas princese Ketrīna Midltone vakarā “nolaupīja” apkārtējo uzmanību, kad viņa ieradās banketā Bekingemas pils zālē, kas tika rīkots par godu Dienvidāfrikas prezidentam Sirilam Ramafosam, kurš ir ieradies vizītē Lielbritānijā pie karaļa Čārlza III un karalienes konsortes Kamillas, vēstī izdevums “Daily Mail”.

Keitas tērps bija brīnišķīgs – baltas krāsas kleita, kas rotāta ir izšūtiem dārgakmeņiem un, protams, no Ketrīnas iemīļotā zīmola “Jenny Packham”. Prinča Viljama sieva burtiski staroja un tādējādi “nolaupīja” apkārtējo uzmanību, kurai, visticamāk, bija jābūt pievērstai viesim un karalim Čārlzam III un viņa dzīvesbiedrei Kamillai, tomēr šoreiz visi jūsmoja par Keitu.

Decembris vēl nav galā, bet…

Viens no reti pētītiem traucējumiem mežā ir apledojums (atkala) koku vainagos, ko izraisa sasalstošs lietus, radot ievērojamus zaudējumus mežsaimniecībai.
Foto no “AGRO TOPA” arhīva

Ja vien par decembra lasītāko rakstu nekļūs šis, ko šobrīd lasāt, tad, visticamāk, savas līderpozīcijas saglabās stāsts par laika apstākļiem – “Tikai nesakiet, ka neviens nebrīdināja!” 20. decembrī gaidāmas laika apstākļu izmaiņas.

“Tikai nesakiet, ka neviens nebrīdināja! Labāk laikus sagatavoties šausmām, nekā ar šausmām secināt, ka laikus neesi sagatavojies!” tā savā “Twitter” kontā raksta Juris Vaidakovs, daloties ar ziņu par gaidāmajiem laika apstākļiem.

SAISTĪTIE RAKSTI

@meteozinas profilā atrodama plašāka informācija par gaidāmo.

ICON modeļa prognoze 20.decembrim: no rīta 850 hPa temperatūra (aptuveni 1,5 km augstumā) līdz pat +6 grādiem, lietus, bet uz zemes valsts lielākajā daļā mīnusi. Gatavojoties šādai iespējai, jāattīra no sniega jumti, koki un krūmi, lai neveidojas pārāk liels sniega un ledus svars.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Kad šis murgs vienreiz beigsies?” Vecāki klases čatos atkal mēģina vienoties par dāvanām pedagogiem
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
“Es varēšu paturēt pāris zobu un aci?” Nepilngadīgās transpersonas slepkavas bija sagatavojušas slimīgu plānu, kā nogalinās
Pašreizējās prognozes liecina, ka nākamnedēļ laikapstākļus Latvijā ietekmēs Krievijas anticiklons. Paliks krietni aukstāks?
TV24
Vai tā ir patiesība, ka skursteni var iztīrīt ar kartupeļu mizām?
Lasīt citas ziņas
Ukraiņi cenšas paralizēt munīcijas piegādes no Ziemeļkorejas: Krieviju satricina vēl viens milzīgs sprādziens uz dzelzceļa līnijas Burjatijā
Vai jūtat izmaiņas arī savā naudas makā? Vidējās algas līmenis turpina strauji pieaugt
VIDEO. Policisti Valmierā pieķer autovadītāju – agresīvu ziemas baudītāju
Kokteilis
FOTO. VIDEO. “Viņa izskatās sensacionāli un visu laiku turas vīra tuvumā!” Keita un Viljams pēc ilgāka pārtraukuma atkal kopā izgājuši sabiedrībā
Mājas
Ādas cimdi pa vasaru sarāvušies un sakrokojušies… Kā tos “reanimēt”?
15:30
Vai snigšana turpināsies? Laika prognoze sestdienai
14:54
Ukraiņi cenšas paralizēt munīcijas piegādes no Ziemeļkorejas: Krieviju satricina vēl viens milzīgs sprādziens uz dzelzceļa līnijas Burjatijā
14:46
TV24
“Nauda nesmird…” Adamovičs stāsta par atrasto krievu “Shahed” dronu, kurā ievietots Ukrainā ražots akumulators
“Kad šis murgs vienreiz beigsies?” Vecāki klases čatos atkal mēģina vienoties par dāvanām pedagogiem
TV24
Izglītības ministre: Man ļoti simpātiska šķiet ideja par obligātu mācīšanos līdz 18 gadu vecumam
Vai snigšana turpināsies? Laika prognoze sestdienai
Turcijā ceļa malā nogalinātu atrod palagā ietītu bijušo krievu modeli un viņas 15 gadus veco meitu. Pieļauj, ka slepkavību veicis Lietuvas pilsonis
Kokteilis
FOTO. “Nekad nedomāju, ka jums kaut ko tādu atklāšu!” Adriana Miglāne ļoti patīkami pārsteidz savus sekotājus
Latvijas, Lietuvas un Polijas prezidenti Lukašenko dēļ boikotē COP28 kopbildi
“Es varēšu paturēt pāris zobu un aci?” Nepilngadīgās transpersonas slepkavas bija sagatavojušas slimīgu plānu, kā nogalinās
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Vienbalsīgs tiesnešu balsojums! Latviešu dejotāja uzvarējusi prestižākajā vogue ballē Parīzē
Sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem
Kremlis baidās par neveiksmju karā Ukrainā ietekmi uz prezidenta vēlēšanām
TV24
Horens Stalbe: “Tiklīdz jūs nonākat Rīgā, tā jūs saprotat, ka mašīna sadalīsies gabalos!”
Veselam
Inga Ažiņa par HIV/AIDS saslimšanu: Diemžēl, tā ir klusa slimība – cilvēks ilgstoši var pilnīgi neko nejust
Knifi, kā pagatavot 24 dienu Adventes kalendāru
Kokteilis
FOTO. VIDEO. Ir jādzird! Iemīļoto mūziķu apvienība “Tev tuvumā” savas Ziemsvētku sajūtas ietērpusi jaunā dziesmā
Traģisks negadījums pie Liepājas: ceļu satiksmes negadījumā gājusi bojā autobusa pasažiere
Arī šogad valsts mežos katra ģimene drīkst cirst vienu eglīti Ziemassvētkiem
Kokteilis
FOTO. Slavenības un kino mīļotāji pulcējas Dž.Dž.Džilindžera pirmās spēlfilmas – erotiskās drāmas “Ekstāze” pirmizrādē
Dārzs
Alveja, zelta stīga un citi vērtīgi “dakteri” uz palodzes
TV24
Kas notiks ar pastāvīgi dzīvojošiem Krievijas pilsoņiem Latvijā pēc 2. decembra?
Pašreizējās prognozes liecina, ka nākamnedēļ laikapstākļus Latvijā ietekmēs Krievijas anticiklons. Paliks krietni aukstāks?
Receptes
Sautēti kāposti visām gaumēm. 5 dažādas versijas
Izraēlas armija paziņo par kauju atsākšanu Gazas joslā
Ir divi scenāriji: bijušais Putina runu autors stāsta, kā var mainīties vara Krievijā