Vladimira Putina vizīte Irānā

FOTO. “Paskatieties uz brīdi, kad Putins izkāpj no lidmašīnas! Viņš izskatās samulsis”. Vai Putinu Irānā aizstāja dubultnieks? 87

Saskaņā ar Ukrainas militārā izlūkdienesta vadītāja teikto, Vladmira Putina, ļoti iespējams, ka, tiekoties ar Turcijas prezidentu, ticis izmantots Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks, vēsta “DailyMail”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Izkāpjot pa kāpnēm no lidmašīnas Teherānā iespējamais dubultnieks esot izskatījies samulsis, pārvietojies neierasti ātri un uzvedies uzmanīgāk nekā iepriekšējās publiskajās uzstāšanās reizēs.

Krievijas prezidents, sveicot sagaidītājus, izskatījies arī neierasti jautrs: “Es došu mājienu. Lūdzu, paskatieties uz brīdi, kad Putins izkāpj no lidmašīnas! Vai tas vispār ir Putins?” savas aizdomas intervijā Ukrainas ziņu kanālam “1+1” paudis Ukrainas ģenerālmajors Kirilo Budanovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī ir tikai otrā reize kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā pirms pieciem mēnešiem, kad Putins ir devies uz ārzemēm. Iepriekš jau mediji pievērsa uzmanību situācijai, kad Turcijas prezidents lika Putinam gaidīt. Krievijas prezidents tajā brīdī mīņājās un viņam bija neparastas sejas izteiksmes.

“DailyMail” arī norāda, ka pirms diviem gadiem pats Putins esot atzinis, ka amatpersonas ir apsvērušas iespēju izmantot dubultniekus, taču šāda ideja esot tikusi noraidīta. Tas bijis 2000. gada sākumā, kad Krieviju skāra teroristu uzbrukumi un pastāvēja paaugstināti drošības draudi.

Savulaik dubultniekus esot izmantojuši arī Josefs Staļins un Leonīds Brežņevs.

Tikmēr turpinās arī diskusijas par to, cik laba vai slikta ir Putina veselība. Politologs Valērijs Solovejs, kurš iepriekš apgalvojis, ka Putina veselības stāvoklis ir smags, saka, ka ASV un Centrālajai izlūkošanas pārvaldei (CIP) esot informācija par prezidenta patieso veselības stāvokli, tikai konkrētajā brīdī neesot bijusi iespēja to izpaust.

“Viņi zina, ka Putinam ir nopietnas problēmas, tostarp garīgais,” norādījis politologs. Iepriekš izskanējusī informācija, ka Putins esot veselāks par veselu, esot nepatiesa.

Solovejs piebildis: “Putina veselības tēma ir viena no galvenajām Krievijas politikas diskusijām.”

Viņš apgalvoja, ka medicīnisko problēmu noliegšana tikai pastiprina aizdomas, ka pastāv kāda problēma.

“Cilvēks, kurš klibo, ar tumšiem plankumiem uz ķermeņa, vīrietis, kuram jāpārtrauc tikšanās šķietamu “konsultāciju” dēļ. Patiesībā viņam tajā brīdī nepieciešama medicīniskā palīdzība,” saka politologs.

Patieso situāciju noslēpt kļūstot arvien grūtāk. Solovejs, tāpat kā kanāls General SVR, iepriekš ir apgalvojis, ka Putins cieš no nopietnām slimībām, tostarp vēža, Parkinsona slimības un šizoafektīviem traucējumiem. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc ir bijis nepieciešams izmantot dubultnieka palīdzību, dodoties ārvalstu vizītē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.