Kokteilis
Apbrīno

Kosmētikas zīmols “Madara Cosmetics” nepaliek atbildi parādā blogerei Maijai Armaņevai par it kā nozagto ideju0


“Madara Cosmetics” valdes priekšsēdētāja Lotte Tīsenkopfa-Iltnere piedalās SIA “Madara Cosmetics” jaunās ražotnes atklāšanas pasākumā 2019. gada septembrī.
“Madara Cosmetics” valdes priekšsēdētāja Lotte Tīsenkopfa-Iltnere piedalās SIA “Madara Cosmetics” jaunās ražotnes atklāšanas pasākumā 2019. gada septembrī.
Foto: LETA

Jau informējām, ka Latvijā populārā blogere, stiliste un Latvijas Blogeru un Influenceru Asociācijas vadītāja Maija Armaņeva nāca klajā ar skaļu paziņojumu, to publicējot Instagram. Maija apgalvoja, ka jaunās zīmola “Madara Cosmetics” kosmētikas līnijas ideja patiesībā pieder viņai.

Maija savā Instagram sacīja: “Tas mirklis, kad epastā saņem “aizraujošus jaunumus” par produkta izstrādi, kura izveidei esi piedāvājis sadarboties ar zīmolu. Es piedāvāju izveidot šo unikālo produktu, taču viņi izvēlējās pēc mūsu tikšanās vienkārši pazust un piesavināties manu ideju. Tik vienkārši! Bravo,” Maija sacīja video, ko publicēja savā Instagram kontā.

Pagājušās nedēļas izskaņā pašmāju kosmētikas zīmols “Madara” patiešām paziņoja, ka ir izstrādājuši jaunu dekoratīvās kosmētikas līniju “Madara Organic Makeup”, un tās izveidē un ražošanā ir ieguldīts pusmiljons eiro.

Pirmdienas rītā medijiem tika izsūtīta kompānijas “Madara Cosmetics” atbildes kopija, ko zīmols bija sūtījis Maijai kā atbildi uz apvainojumiem par piesavināto ideju.

Saistītie raksti

“Sveika, Maija! Korektors ir industrijas standarts, atrodams praktiski jebkura dekoratīvās kosmētikas zīmola sortimentā un paredzēts ne tikai acu zonai, bet arī apsārtumu, izsitumu un citu ādas nepilnību notušēšanai. Jūsu iecere tomēr saistījās ar cita tipa produktu. Kosmētikas radīšana nevar aprobežoties ar vienu tikšanās reizi, tas ir gada darbs ar nemitīgu R&D speciālistu, testēšanas dalībnieku, dekoratīvās kosmētikas gadījumā – arī MUA – iesaisti. MÁDARA Organic Makeup līnija tapusi oficiālā ilgtermiņa sadarbībā ar atzītām grima māksliniecēm. Mūsu iepazīšanās reizē, kuru iniciējāt, nenotika vienošanās ne par darba veikšanu, ne tālāko rīcības plānu, ne sadarbības formu – visai nekorekti teikt, ka tika paspiestas rokas un apstiprināts “darām!”.
Atgādinām, ka AS MADARA Cosmetics piedāvā kontraktražošanu, kas aptver gan ilgo formulu izstrādes procesu, gan ražošanu, taču tas ir maksas pakalpojums. Kaut arī viss mūsu darbs balstās uz atklātu un atvērtu pieeju, vienmēr stingri ievērojam NDA labo praksi.
Viena lieta, par kuru gan mums pieklātos atvainoties – uz vienu e-pastu, saņemtu š. g. 9. janvārī, tik tiešām esam palikuši atbildi parādā. Ielūgumu uz MÁDARA Organic Makeup atklāšanu nesaņēmāt kļūdas pēc – ļoti gaidījām ikvienu lūgto viesi, arī jūs!”

Raksts, kurā blogere un stiliste Maija Armaņeva pauda viedokli par zīmola “Madara Cosmetics” jauno produktu līniju izlasāms šeit.

Oficiālo kompānijas “Madara Cosmetics” atbildi var izlasīt šeit.

LA.LV Aptauja

Kā uzskati tu - kura pusē ir taisnība?

  • Zīmola "Madara Cosmetics" atbildes vēstule šķiet loģiska un taisnība ir viņiem
  • Taisnība ir blogeres Maijas Armaņevas pusē
  • Nevienam nav taisnība - patiesība ir kaut kur pa vidu
  • Man ir vienalga

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Izolācija pēc iebraukšanas no Lietuvas: kā policija kontrolēs autobraucējus?
11 minūtes
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Vislabāk būtu, ja mani vispār neviens nepazītu un ieraudzītu tikai kā tēlu uz skatuves!” Aktieris Apinis atklāti par sevi
Intervija 2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Latviešu basketbolists apprecējis mīļoto – krievu dziedātāju Annu Sedokovu
22 minūtes
LE
LETA
Veselam
Lielākais vienā dienā atklāto Covid-19 slimnieku skaits kopš 26. augusta
49 minūtes
AR
Anda Rožu
kalne
Kultūra
“Notikumi laika jukās, tos ieliekot vērtību plauktos un laika kapsulās!” Rožukalne vērtē raidījumu “TE!”
1 stunda