Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Krievijā atkal deg naftas bāze: ukraiņi naktī ar droniem uzbrukuši objektiem Krasnodaras novadā 68

Krievijas dienvidos Krasnodaras novadā pēc Ukrainas bezpilota lidaparātu uzbrukuma ir izcēlies ugunsgrēks naftas bāzē un ir bojāts sakaru tornis, sestdienas rītā ziņoja Krievijas mediji.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Naktī uz sestdienu notika dronu uzbrukumi civiliem objektiem vairākās Krasnodaras novada pašvaldībās un tika fiksēti bojājumi šī novada Jeiskas, Ļeņingradskas un Pavlovskas rajonos.

Jeiskā pretgaisa aizsardzības līdzekļi notrieca dronus, kuru krītošās atlūzas nodarīja bojājumus mobilo sakaru tornim.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzņēmuma “Lukoil” naftas bāzē Pavlovskas staņicā pēc dronu atlūzu nokrišanas aizdegās degvielas tvertnes. Tika bojāta arī degvielas tvertne Ļeņingradskas staņicā.

Nav ziņots, ka šajos incidentos būtu cietušie.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.