Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: SCANPIX/SPUTNIK/LETA

Krievija sāk karaflotes manevrus Melnajā jūrā 72

Pieaugot bažām par Krievijas iespējamo iebrukumu Ukrainā, anektētās Krimas pussalas piekrastē sākušies Krievijas karaflotes manevri, kuros piedalās vairāk nekā 30 Melnās jūras flotes kuģi, vēsta aģentūra “RIA Novosti”.

Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Kokteilis
Labākās un sliktākās zodiaka zīmes pie stūres – Dvīnim būs drošāk sēdēt pasažiera krēslā
TV24
Ineta Ziemele: Šis būs ļoti smags gads. Katram Latvijas pilsonim šogad būs ļoti daudz uzdevumu
Lasīt citas ziņas

Aģentūra ziņo, ka “saskaņā ar mācību plāniem” no Sevastopoles un Novorosijskas ostām izgājuši vairāk nekā 30 karakuģi.

“RIA Novosti” norāda, ka mācību mērķis esot noslīpēt Krimas piekrastes aizsardzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievija pagājušajā mēnesī paziņoja, ka februārī un martā tiks rīkota plašu manevru sērija, kurā piedalīsies visas tās flotes, sākot no Klusā okeāna līdz Atlantijas okeānam.

Šobrīd Krievija ir sakoncentrējusi pie Ukrainas robežām vairāk nekā 100 000 vīru lielu karaspēka kontingentu, raisot bažas par jaunu iebrukumu kaimiņvalstī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.