Foto – LETA/AFP

Krievijā sākušās militārās mācības Ukrainas pierobežā, Krimā un citos reģionos 4

Krievijā ceturtdien sākušās vērienīgas militārās mācības ar vairāk nekā 8000 karavīru piedalīšanos, tostarp manevri notiek arī Krimā un dienvidu reģionos netālu no Ukrainas robežas.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Plānots, ka mācības ilgs līdz aprīļa sākumam un manevri notiks vairākos reģionos, tostarp Krimā, Dienvidosetijā, Abhāzijā un Armēnijā, paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija.

Ziņu aģentūra “RIA Novosti” vēsta, ka tās ir lielākās militārās mācības, kādas pēdējā laikā notikušas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atsevišķus manevrus sākusi arī Krievijas Melnās jūras flote, kas bāzējas Krimā. Flote veikusi militārās mācības arī Japāņu jūrā un Barenca jūrā.

Kāda Aizsardzības ministrijas amatpersona atklāja, ka aptuveni 200 karavīri Krievijas vidienē izgājuši apmācību arī karadarbībai pilsētvidē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.