Ekonomika
Bizness

LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā0

Publicitātes attēls

Ziņu portāls “LA.LV” jūnijā otro reizi sasniedzis vairāk nekā pusmiljonu lasītājus mēnesī, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” publicētie dati.

Portāla “LA.LV” auditorija jūnijā palielinājusies par 4,2%, salīdzinot ar maiju, un sasniedza 555 319.

465 587 Latvijas iedzīvotāji portālu apmeklēja no mobilajām ierīcēm, savukārt 222 599 to darīja, izmantojot datoru.

LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā, atpaliekot tikai no nozares ilggadējiem līderiem DELFI un TVNET.

“LA.LV” ir vienīgais no vadošajiem portāliem, kas informāciju sniedz tikai latviešu valodā.

Portāla “LA.LV” direktors Andris Rībens: “Paldies lasītājiem, kas atzinīgi novērtē mūsu portāla pārvērtības pēdējā gada laikā. Mūsu komanda ir ieguldījusi tiešām lielu darbu.”

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums “Gemius” publicējis Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu Top 20 jūnijā. Salīdzinot ar maiju, kad pozitīvas tendences piedzīvoja praktiski visas Latvijas vadošās interneta vietnes, jūnijā vērojams ļoti atšķirīgi rezultāti. Starp lielākajiem veiksminiekiem minami LA.LV, jauns.lv un bb.lv. Lielākie zaudētāji jūnijā bijuši LSM.lv, Skaties.lv un Diena.lv

“Gemius Top 20” tiek veidots, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus.

Topā iekļautas tās interneta lapas, kas jūnijā piedalījās “gemiusAudience” pētījumā.

Saistītie raksti

Pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.