Pazudušais vīrietis

Līdzi bija sarkanas krāsas spieķis: pazudis ventspilnieks, kuram ir veselības problēmas 0

Pievieno LA.LV

2. septembri Ventspilī no savām mājām Iecavas ielā 5 izgāja Gaidars Seps, dzimis 1968. gadā, un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav devis par sevi nekādu ziņu, informē Valsts policija, lūdzot sabiedrības atbalstu vīrieša meklēšanā.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Vīrieša pazīmes: augums aptuveni 170 cm, kalsnas miesas būves, mati īsi, brūni. Ģērbies tumšas krāsas džemperī, tumšās auduma biksēs, gaišas krāsas kedās, galvā gaišas krāsas naģene.

G.Sepam līdzi bijusi pelēka mugursoma un sarkanas krāsas spieķis. G.Seps slimo ar epilepsiju, norāda policija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja kāds ir redzējis minēto vīrieti, vai ir zināma viņa uzturēšanās vieta, lūgums sazināties ar policiju.

Informāciju var sniegt, zvanot pa tālruni 63604747 vai 110, vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.