Publicitātes foto

LTV1 piedāvās jaunu piektdienas vakara šovu ar Renāru Zeltiņu 0

“Kādēļ, lai nedēļa nesāktos ar piektdienu?” šo jautājumu visiem uzdod Renārs Zeltiņš, kura jaunais šovs “Vakars ar Renāru Zeltiņu” turpmāk no 17. oktobra priecēs skatītājus katru piektdienas vakaru LTV1 pulksten 21.15 pēc “Panorāmas”. Viss ir iespējams, jo Renārs Zeltiņš nekautrējas saviem vakara viesiem uzdot neierastus jautājumus – tos jautājumus, kuri pašu visvairāk interesē.
Jau pirmajā raidījumā pie Renāra viesosies uzlecošās zvaigznes no grupas “Carnival Youth”, kā arī “marsietis”, Latvijas labākā šāvēja un, protams, pārsteigums – vai tas būs pasaulē otrais slavenākais dīdžejs?
Renārs vienmēr tiecas izzināt, saprast, izmēģināt – viņš ir visur, viņš var visu un visu arī dara. Dara viens pats, dara kopā ar saviem studijas viesiem, dara kopā ar skatītājiem studijā. Ko viņš dara? Jebko, kas mums liek priecāties par dzīvi un smaidīt Pie Renāra Zeltiņa viesosies cilvēki, kuriem ir ko pavēstīt pasaulei – izgudrotāji, dzejnieki, dejotāji, dziedātāji, ķīmiķi, atklājēji, grāmatveži – sabiedrībā zināmi un arī nezināmi, taču ar savu vēstījumu un domu.
Piektdienu vakari turpmāk būs dzirkstoši, piepildīti ar aizraujošiem notikumiem, enerģiski, reizēm nopietni, taču nekad garlaicīgi. Piektdienu vakaros mēs neaprunāsim, neturēsim ļaunu prātu, piektdienu vakari būs tie, kas liks aizmirst ikdienā piedzīvoto un ļauties interesantu cilvēku sabiedrībai.
Raidījuma video rullītis:

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/17.10.2014-jauns-piektdienas-vakara-shovs-vakars-ar-renaru-zeltinju.id36314/

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.