Laukos
Politika

Ilūkstē notiks konference par ES lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020.gada0

Foto LETA

Ilūkstē šodien notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkota reģionālā konference par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstību pēc 2020.gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018.gadā.

Konference norisināsies Ilūkstes novada kultūras centrā, Brīvības ielā 12, Ilūkstē un sāksies plkst. 10.

No plkst. 10 līdz 10.10 pasākumu plānots atklāt ar zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS) un Ilūkstes novada domes priekšsēdētāja Stefana Rāznas uzrunām, savukārt no plkst. 10.10 līdz 10.40 plānots runāt par ES Kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020.gada un LAP aktualitātēm 2018.gadā.

No plkst. 10.40 līdz 11 Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola-Helviga iepazīstinās ar LAD aktualitātēm. Pēcāk – no plkst. 11 līdz 11.40 – Valsts Lauku tīkla Sekretariāta vadītājs Edgars Linde prezentēs aptaujas “Par lauksaimniecības politikas nākotni pēc 2020. gada” rezultātus. No plkst. 11.40 līdz 12.10 paredzētas diskusijas par ES Kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020.gada, atbalstu mazajām un vidējām saimniecībām.

LLKC Daugavpils biroja vadītājs Guntars Melnis no plkst. 12.10 līdz 12.20 iepazīstinās ar LLKC aktualitātēm. Pēcāk no plkst. 12.20 līdz 12.35 Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) direktore Kristīne Lifānova iepazīstinās ar VAAD aktualitātēm, bet laikā no plkst. 12.35 līdz 12.50 Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Dienvidlatgales pārvaldes vadītājs Antons Lazdāns iepazīstinās ar dienesta aktualitātēm.

SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” Latgales reģiona vadītājs Staņislavs Šķesters no plkst. 12.50 līdz 13.10 iepazīstinās ar valsts un valsts nozīmes meliorācijas sistēmu atjaunošanu un uzturēšanu, bet no plkst. 13.10 līdz 13.20 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) Daugavpils nodaļas tehniskās uzraudzības vecākais inspektors Dainis Millers pastāstīs par VTUA aktualitātēm.

Biedrības “Kulturys studeja Speiga” vadītāja Ilze Mežniece informēja, ka zemkopības ministrs konferencē tiksies arī ar vietējiem zemniekiem, lai diskutētu par pesticīdu, īpaši, glifosātu saturošo herbicīdu lietošanu un marķēšanu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Laukos
Ap Āfrikas cūku mēra skarto novietni Gudenieku pagastā noteikta karantīna
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Atklāj, kur Latvijā konstatēts šogad pirmais ĀCM gadījums mājas cūkām
4 dienas
LE
LETA
Laukos
Veikalos būs plašāk pieejami vietējie augļi un dārzeņi. Parakstīts memorands 1
4 dienas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Biji kādā no šīm ēdināšanas vietām Rīgā un Liepājā? 14 dienas būs jāvelta veselības stāvokļa novērošanai
15 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 pozitīva pasažiera dēļ noteikta karantīna visiem 5.jūlija autobusa Liepāja-Rīga pasažieriem
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atgriežoties no Lielbritānijas, pašizolācijā vairs nav jādodas. Publicēts saraksts ar valstīm
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Tautas likteņstāstā rodam spēku nākotnei.” Levits un Vīķe-Freiberga iestādījuši veltījuma ozolus Likteņdārzā
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Reportieri bez robežām” pauž nožēlu par ES sankciju izmantošanu, lai Baltijas valstīs aizliegtu RT 1
9 stundas