Kalna svētību kopienas vadītājs mācītājs Andrejs Mediņš.
Kalna svētību kopienas vadītājs mācītājs Andrejs Mediņš.
Publicitātes foto

Mācītājs Andrejs Mediņš bērnu vecākus nosauc par debiliem un pēcdzemdību depresiju par “izdomātu” 9

Vakardien, interneta pārraidē Bruknas muižā norisinājās ikgadējais koncerts “Uzcel savu baznīcu!”. Atšķirībā no citiem gadiem šogad koncerts notika “attālināti” valstī esošās ārkārtas situācijas dēļ. Par godu šim notikumam Bruknas Kalna svētību kopienas mācītāju Andreju Mediņu uz interviju bija aicinājis izdevums “Kas Jauns”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Intervijā mācītājs paudis ļoti atklātas un pat provakatoriskas pārdomas par šā brīža notikumiem pasaulē un Latvijā, kas radušies pandēmijas dēļ. Tā, piemēram, atbildot uz žurnālista jautājumu par to, kā, viņaprāt, šobrīd mainījusies ikdienas dzīve ģimenēs, viņš atbildēja, ka bērni jau tāpat bija noilgojušies pēc skolas, jo esot šausmīgi sadzīvot ar tukšiem, stulbiem, debiliem vecākiem, kuri ir paši sev garlaicīgi.

Savu nelokāmo viedokli mācītājs izteicis arī par pēcdzemdību depresiju, kas, kā zināms, ir psiholoģiska saslimšana, kas smagākos gadījumos prasa arī speciālistu palīdzību. Runājot par to, Andrejs Mediņš teica: “Es nekad neesmu sapratis mātes, kuras dzemdē bērnus un pēc tam tēlo, ka viņām ir pēcdzemdību depresija. Es to stulbumu nevaru saprast – kā tas ir? Kā var būt depresija no tā, ko pats esi radījis?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Intervijas nobeigumā savu viedokli paudusi arī pazīstamā psihoterapeite Aina Poiša, kura, iepazinusies ar intervijas saturu, sacīja, ka mācītāja viedoklis ir kategorisks un autoritārs. Tāpat viņa norādīja, ka var paust savas domas un viedokli, taču apspriest cilvēku mentālo veselību ir nekorekti.

Mācītāja viedoklis izraisījis arī sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai mācītāja Andreja Mediņa izteikumi intervijā ir ētiski?

  • Nē, nav ētiski
  • Neko sliktu tajos izteikumos neredzu
  • Man ir vienalga

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.