Maltas izlases futbolistu diskvalificē uz desmit gadiem par līdzdalību spēļu rezultātu sarunāšanā 0

Maltas izlases pussargs Kevins Samuts diskvalificēts uz 10 gadiem par līdzdalību spēļu rezultātu sarunāšanā, pirmdien paziņoja Eiropas futbola asociāciju savienības (UEFA) kontroles un disciplinārā padome, vēsta aģentūra “Reuters”.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Samuts un vēl divi futbolisti tika turēti aizdomās par sadarbību ar Horvātijas bukmeikeru sindikātu 2008. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē, kurā Malta ar 0:4 zaudēja Norvēģijai. Trīs vārtus maltieši ielaida spēles beigās, savukārt Samuts laukumā devās pēc pārtraukuma. Pret pārējiem diviem futbolistiem, kuri rīcība arī tika izvērtēta, sankcijas netiks piemērotas, jo netika rasti pierādījumi viņu saistībai ar šo lietu.

31 gadu vecais Samuts noliedz līdzdalību spēles sarunāšanā un sola, ka bargo sodu pārsūdzēs. Diskvalifikācija nozīmē, ka Samuts nevar ne tikai spēlēt, bet veikt jebkādu citu ar futbolu saistītu darbu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.