“Nav tā, ka Latvijā ir vismazākie pabalsti māmiņām un viņas būtu ārkārtīgi apdalītas,” tā “Māmiņu kluba” vadītāja 22

TV24 raidījumā “Uz līnijas” tika izteikts šāds skatītāja viedoklis: “Vardarbība pret sievieti ir māmiņu algas (pabalsta) apmērs. Sieviete, dzīvojot ar bērniņu mājās, nevar atļauties neko, kas ir ļoti pazemojoši!”

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 2
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Komentāru par šo skatītāja viedokli sniedza “Māmiņu kluba” vadītāja Sandija Salaka-Krūkle: “Es tā neteiktu! Es domāju, ka tagad ņemot vērā, kāds progress ir panākts ar vecāku pabalstiem pēdējo desmit gadu laikā vismaz, manuprāt, nu, nav tā, ka Latvijai būtu vismazākie pabalsti un jaunās māmiņas būtu ārkārtīgi apdalītas.”

“Ļoti lielas cīņas notikušas un “Paldies!” arī tiem politiķiem un spēkiem, un demogrāfijas veicinātājiem, kas ir panākuši to, ka tā vairs nav. Skaidrs, ka var būt tā, ka ir vecāks, kurš velta savam bērnam laiku, un viņš varbūt nevar atgriezties darbā. Bet arī šobrīd, ja mēs īstenībā skatāmies pēc Covid-19, cik daudzi cilvēki šobrīd var strādāt no mājām – tā ir pilnīgi cita situācija! Īstenībā jebkurš var strādāt. Arī jaunās māmiņas var strādāt,” pauda TV24 raidījumā “Māmiņu kluba” vadītāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs to arī redzam, ka jauno māmiņu biznesi un “Instagram”, un viss tas, kas tagad notiek – tas ir jauns uzplaukums! Mēs tagad nevaram viņas pataisīt par tādām mazām nabadzītēm, es tam nepiekrītu,” tā sacīja Salaka-Krūkle.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.