FOTO: Mančesteras policija

“Mana māte mani nolaupīja!” Francijā atrasts pirms sešiem gadiem pazudušais britu zēns 8

Alekss Batijs, kuram tagad ir 17 gadi, bija pazudis kopš 2017. gada. Viņš pazuda Spānijas ceļojuma laikā, tajā viņš bija devies kopā ar māti un vectēvu, kuri, domājams, saistīti ar viņa pazušanu, ziņo “Euronews”. Viņiem nav aizbildnības tiesību pār zēnu, un viņi vēl nav atrasti.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Prokuratūra Tulūzā, Francijā, paziņoja, ka zēns atrodas kāda jauniešu centrā un dienas laikā atgriezīsies Apvienotajā Karalistē.

17 gadus veco zēnu autobraucēji pamanīja agrā, lietainā trešdienas rītā pie Tulūzas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pirmie vārdi, ko Alekss teica kravas automašīnas vadītājam, kurš piestāja pie viņa, bija: “Mana māte mani nolaupīja, kad man bija 12 gadi.”

Viņš autobraucējiem un policistiem stāstīja, ka ir pavadījis Francijā divus gadus, komūnā, kurā tiek piekopts alternatīvs dzīvesveids, ceļojot no vienas vietas uz citu. Viņš norādīja, ka ir devies prom, jo viņam pietrūkstot savu tuvinieku Lielbritānijā.

Puisis izteicis vēlmi doties mājās, izmantojot vienu no autobraucēju telefoniem. Viņš nosūtījis savai vecmāmiņai, kura ir viņa likumīgā aizbildne, ziņu: “Es tevi mīlu, un es gribu mājās.”

Viņa vecmāmiņa un likumīgā aizbildne Sjūzena Karuana 2018. gadā “BBC” sacīja, ka viņa uzskata, ka Batija māte un vectēvs ir aizveduši bērnu uz garīgo kopienu Marokā, jo tolaik viņi interesējās par alternatīvu dzīvesveidu. Viņi nevēlējās, lai zēns iet uz skolu.

“Mēs gaidām, kad vecmāmiņa atnāks viņu paņemt. Mēs gaidām repatriāciju kopā ar britiem,” sacīja prokurors Samuels Vuelta-Simons. “Un, protams, sazināmies ar Lielbritānijas policiju, esam ciešā kontaktā ar viņiem, lai organizētu šo repatriāciju,” viņš piebilda.

Policija Anglijas ziemeļrietumos, Lielajā Mančestrā, no kurienes nāk pusaudzis, ceturtdien savā paziņojumā norādīja, ka sazinās ar Francijas varasiestādēm, lai iegūtu sīkāku informāciju. “Šī ir sarežģīta situācija. Ir nepieciešama turpmāka izmeklēšana,” sacīja policijas pārstāvis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.