Kokteilis
Apbrīno

Meganas Mārklas tēvs draud ar tiesu karaliskajai ģimenei: meita viņam neļauj satikt mazdēlu0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecā Saseksas hercogiene, prinča Harija sieva Megana Mārkla jau sen neuztur nekādus kontaktus ar savu 75 gadus veco tēvu Tomasu Mārklu. Palīdzēt abiem izlīgt nolēmusi karaliskā ģimene.

Kensingtonas pils ir nolēmusi pie Tomasa Mārkla nosūtīt “vēstnesi”, kas varētu pārrunāt ar Meganas Mārklas tēvu problēmu būtību.

16.jūnijā Lielbritānijā atzīmē tēvu dienu. Šie svētki var kļūt par lielisku iemeslu tam, lai mieru izlīgtu Megana ar savu tēvu Tomasu. “Ir kļuvis skaidrs, ka situācija pati no sevis neatrisināsies, tieši tāpēc karaliskā ģimene ir nolēmusi spert neierastu soli, lai palīdzētu to atrisināt,” – medijam Express.co teicis kāds ģimenei pietuvināts draugs.

Meganas un viņas tēva attiecības sabojājās vēl pirms tam, kā viņa apprecējās ar princi Hariju. Tomass sāka aktīvi sazināties ar presi, kas diskreditēja viņa meitu britu acīs. Diemžēl pat par to, ka viņa meita ir gaidībās un gaida mazuli no prinča Harija, Tomass esot uzzinājis tikai no preses pārstāvjiem. Viņš paziņoja, ka viņam ir tiesības redzēt un tikties ar savu mazbērnu, tieši tāpat kā prinča Harija tēvam – princim Čārlzam. Tomass draudēja, ka iesūdzēs tiesā karalisko ģimeni par to, ka viņam netiek ļauts satikties ar mazdēlu.

 

View this post on Instagram

 

Still love you

A post shared by Thomas Markle (@thomas_markle_official) on

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.