Foto: Pexel

Mēģini mazāk runāt un vairāk klausīties! Horoskopi 19. februārim 4

Auns

Šodien mēģini mazāk runāt un vairāk klausīties: pastāv iespēja, ka tu izpaudīsi savus vai citu cilvēku noslēpumus svešiniekiem. Nesteidzies, strādājot, rīkojies apzināti, aprēķini savus nākamos soļus. Zvaigznes iesaka mazāk sazināties ar tuviniekiem un draugiem, lai nesabojātu attiecības.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Steiga šajā dienā nodarīs vairāk ļauna nekā laba. Nemēģini sasteigt notikumus, lai viss rit savā gaitā. Tavas vēlmes var nepiepildīties tieši tā, kā tu to gaidīji. Esi elastīgs komunikācijā, pielāgojies pretējo noskaņojumam, esi gatavs kompromisam!

Dvīņi

Atsakies no jaunām vai nepazīstamām lietām, dari to, kas tev padodas! Daži vēlēsies atgriezties pie savām pagātnes attiecībām, taču zvaigznes iesaka pievērst lielāku uzmanību aktuālām problēmām. Lai nepieļautu kļūdu, nenovērsies no saviem darba procesiem.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tavi plāni šodien var nepiepildīties, tā kā tu to gaidīji. Tāpēc, pirms kaut kam piekrīti, rūpīgi apdomā un aprēķini sekas. Šajā dienā nevajadzētu pieņemt riskantus piedāvājumus. Sazinies ar svešiniekiem piesardzīgi, neesi pārāk atklāts.

Lauva

Atliec malā sarežģītus vai mulsinošus jautājumus: šodien tev nav pietiekami daudz enerģijas, lai savus uzdevumus novestu līdz beigām. Lai izvairītos no nopietnām kļūdām, velti laiku un koncentrējieties uz to, ko dari konkrētajā brīdī! Šodien svarīgas ir mazas detaļas. Tavi tuvinieki var sniegt tev noderīgus padomus.

Jaunava

Diena ir grūta un nelabvēlīga. Iespējamas negaidītas problēmas vai nepatikšanas gan personīgajā dzīvē, gan darba lietās. Vairāk ieklausies apkārtējos, nemēģini par katru cenu pierādīt, ka tev ir taisnība! Risinot sarežģītus jautājumus, izmanto radošumu!

Svari

Ieņem novērotāja pozīciju un neiejaucies notiekošajā! Šāda uzvedība ļaus tev mainīt attieksmi pret kādu notikumu vai personu. Esi stingrs sarunās, nešaubies, ka tev ir taisnība. Zvaigznes iesaka neklausīties citu padomos, bet rīkoties neatkarīgi.

Skorpions

Ja esi nonācis sarežģītā situācijā, izmēģini jaunu pieeju, atkāpies no ierastā darba veida. Pieņemot lēmumu, klausies savā intuīcijā. Nesteidzies, rīkojies uzmanīgi! Tev šodien vajadzētu pārbaudīt visu informāciju un neticēt tenkām.

Strēlnieks

Dienas laikā jutīsi negatīvu attieksmi no apkārtējo puses, pieaugs nemiers un aizkaitināmība. Paļaujies tikai uz saviem spēkiem, racionāli izmantojot resursus. Šodien labāk atteikties no eksperimentiem un darīt tikai tās lietas, kas ir pazīstamas un vienmēr izdodas.

Mežāzis

Dod priekšroku maziem rutīnas uzdevumiem, kas tev labi padodas! Šodien netiksi galā ar sarežģītiem projektiem, iespējamas nopietnas kļūdas. Būs jāpavada daudz laika, lai risinātu neparedzētas situācijas. Uzsāc savas dzīves ilgtermiņa plānošanu!

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Zvaigznes iesaka nesākt lielus un sarežģītus projektus. Iepirkšanos arī labāk atlikt: tērēsi naudu nevajadzīgiem pirkumiem. Ieskaties tuvāk apkārt notiekošajā, nepiekrīti riskantiem piedāvājumiem!

Zivis

Sabalansē savu darbību, pārdomā notiekošo, novērtē savu padarīto darbu! Sazinoties ar tuviniekiem, izrādi pieklājību un maigumu: pastāv liela iespējamība, ka strīds sāksies no tukšas vietas. Šodien vari saņemt atbildi uz sev svarīgu jautājumu: pievērs uzmanību likteņa zīmēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.