“Mēness aptieka” ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē 9

“Mēness aptieka” nemainīgi ir viens no iecienītākajiem zīmoliem, ko  savā ikdienā izvēlas Latvijas iedzīvotāji, un 2023. gadā jau 11. reizi “Brand Capital” dzīvesstila pētījuma vēsturē tas atzīts par mīlētāko zīmolu farmācijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Kokteilis
Laba diena nākotnes plānošanai. Padomā par to, ko tu patiešām vēlies! Horoskopi 24. jūnijam
Lasīt citas ziņas

Aptaujā 45,7 % respondentu norāda,  ka tieši šī zīmola piedāvājumu izmantojuši pēdējā mēneša laikā, kā arī procentuāli lielākais skaits (26,01 %) atzīst “Mēness aptieku” par drosmīgu, komunikācijā atšķirīgu un kvalitatīvāko zīmolu savā nozarē.

“Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene: „Latvijas iedzīvotāju mīlestības apliecinājums mūsu zīmolam sniedz vislielāko gandarījumu, un par to no sirds pateicamies. Mēs izjūtam, cik nozīmīgs un pamanīts ir katrs solis “Mēness aptiekas” attīstībā. Mūsu farmaceitu profesionālā izaugsme, zināšanas, mūsu komandas darba pilnveide ir pamatu pamats, lai pilnvērtīgi rūpētos par mūsu klientiem, un šajā ziņā mēs turpinām augt. Mūsu piedāvājuma klāsts aizvien papildinās, turklāt kopā ar partneriem atbildīgi ir izdevies realizēt vērienīgu lojalitātes programmu “Veselība”, kas izmantojama vairāk nekā 350 veselības iestādēs Latvijā. Esam uzlabojuši darba vidi un mūsdienīgākā veidolā no jauna atvēruši klientiem un darbiniekiem ērtākas rekonstruētās aptiekas. Apzināmies atbildību, ko rada augstais novērtējums, un Latvijas iedzīvotāju veselības vārdā aizvien meklēsim jaunus risinājumus, kā zīmola veikumu pilnveidot.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Strauji attīstās interneta “Mēness aptiekas” pakalpojumi, kam ir vērojams ļoti augsts iedzīvotāju pieprasījums. “Mēness aptieka” ir Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors un atbalsta bērnu un jauniešu parasporta attīstību Latvijā, esot līdzās daudzveidīgās aktīva dzīvesveida norisēs. “Mēness aptiekas” farmaceiti ir kļuvuši par veselības vēstnešiem, kas dalās profesionalitātē un zināšanās dažādās izglītojošās programmās, līdzdarbojoties mediju satura veidošanā un pasākumos, atbalstot veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. “Mēness aptiekas” farmaceiti ikreiz atgādina, ka rūpes par veselību ir arī katrā ikdienas solī.

Rezultātus nosaka Baltijas iedzīvotāji, balstoties uz “Brand Capital” dzīvesstila pētījumu. Zīmoli tiek izcelti vairākās kategorijās, tai skaitā Mīlētākais, Za­ļākais, Cilvēcīgākais zīmols un citi. Izpētē aptaujāti 3 028 respondenti. Izpētes laiks: 2023. gada jūnijs, jūlijs.

“Mēness aptieka” ir klientam draudzīgs uzņēmums un ir saņēmusi starptautisku apliecinājumu klientu drauga statusam – Customers’ Friend – Superior Excellence”/ “Customers’ Friend – Because it’s you we care about”, ko piešķir sertifikācijas uzņēmums ICERTIAS.

“Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē Latvijā. Par to liecina jaunākie 2022. gada Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. „Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

“Mēness aptieka” 2022. un 2023. gadā ir saņēmusi starptautiskās programmas Best Places To Work (“Labākās darbavietas”) sertifikātu, ko piešķir par darbinieku labsajūtas rādītājiem uzņēmumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.