Foto: EPA/Scanpix/LETA

Mihaela Šūmahera sieva pēc 10 gadu ilgas cīņas par vīra veselību atklāj savas sajūtas: “Jūtos kā ieslodzītā” 12

Pagājuši jau gandrīz 10 gadi, kopš 2013. gada decembrī leģendārais vācu autobraucējs Mihaels Šūmahers guva smagu galvas traumu kalnu slēpošanas laikā Alpos.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Viņš ilgu laiku bija komā, līdz 2014. gadā tika pārvests uz Šveici, kur turpina rehabilitāciju. Kopš tā laika par Šūmahera veselības stāvokli publiski zināms ļoti maz. Arī viņa sieva Korinna ir skopa savos izteikumos un īpaši cenšas sargāt savu ģimeni. Taču “Mirror” žurnālistiem izdevies izzināt ko vairāk par viņas sajūtām šajā laikā.

Korinna un Mihaels apprecējās 1995. gadā, un viņa bijusi tuvumā septiņkārtējajam F1 pasaules čempionam visu laiku, taču beidzamajos 10 gados klātbūtnei nācās būt vēl ciešākai, atbalstot vīru atveseļošanās laikā pēc traģiskās avārijas, pēc kuras sportists iekrita komā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Korinna ir nodrošinājusi, ka viņas vīrs saņem ikdienas aprūpi, un ir centusies nodrošināt viņa vēlmes pēc privātuma ievērošanu. Džordans, labs Šūmahera draugs, izdevumam “Mirror” komentēja milzīgo slodzi, kādu beidzamajos 10 gados ir izturējusi sportista sieva, kura esot kā sargeņģelis.

“Šis ir bijis visbriesmīgākais laiks Mihaelam un Korinnai. Ir pagājuši gandrīz 10 gadi, kuru laikā Korinna nav varējusi doties ne uz vienu ballīti, pusdienām vai citām izklaidēm. Viņa atzina, ka ir kā ieslodzītā. Nekur negrib doties, jo ik uz soļa kāds ar viņu vēlas runāt par Mihaelu, bet viņai jau tāpat ir grūti,” saka Džordans.

Ģimene ir ieviesusi noteikumus, kas paredz, ka ar Šūmaheru satikties drīkst tikai ģimene un ļoti reti cilvēki. Viens no viņiem ir bijušais F1 vadītājs Žans Tods.

Pērn, saņemot apbalvojumu par panākumiem, Korinna izteikusies: “Man katru dienu pietrūkst Mihaela. Bet ne tikai man viņa pietrūkst. Arī bērniem, draugiem. Visiem viņa pietrūkst. Bet viņš ir šeit – citādi, bet šeit, un tas dod spēku.”

“Mēs visi cenšamies nodrošināt Mihaelam vidi, kāda viņam ir patikusi. Privātais ir privāts – tā viņš vienmēr teica, un to visi cenšas ievērot. Mihaels vienmēr mūs sargāja, bet tagad mums ir laiks sargāt viņu,” teic Korinna.

F-1 leģenda Mihaels Šūmahers dažādos dzīves laikos

Autosportista sieva iepriekš jau bija izpaudusi, ka Mihaela ārstēšanai jau iztērēti vairāk nekā 20 miljoni mārciņu (teju 23 miljoni eiro) un terapija turpināsies. Covid-19 pandēmijas dēļ vairākas procedūras esot iekavējušās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.