Latvieši atgriežas dzimtenē: Muižarājs par pozitīvo reemigrācijas rādītāju 141

Pievieno LA.LV

“Mēs tuvojamies pozitīvam reemigrācijas rādītājam,” TV24 raidījumā “Preses klubs” atklāja Remigrantu organizācijas “Ar pasaules pieredzi Latvijā” valdes priekšsēdētāja vietnieks stratēģijas, ilgtspējas un rīcībpolitikas jautājumos Miks Muižarājs.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Kokteilis
Sava vieta Slaidiņam, sava – Īlonam Maskam: kā izskatītos Latvijas valdība, ja to sastādītu mākslīgais intelekts?
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Lasīt citas ziņas

Viņš uzsver, ka tas ir ļoti labi: “Lietuvā un Igaunijā viņi jau to ir sasnieguši. Mēs esam ļoti tuvu tam.”

Protams, nozīmīgs ir jautājums par ģeopolitisko situāciju šeit un ekonomiskās izaugsmes tempu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piemēram, Igaunijā ekonomiskā izaugsme esot straujāka.

“Abas mūsu kaimiņvalstis ir panākušas pozitīvu reemigrāciju. Mēs esam diezgan tuvu tam un, ja nebūs ekonomikas stagnācija vai būtiski nepasliktināsies ģeopolitiskā situācija, es domāju, ka piecu gadu laikā Latvijā būs pozitīva reemigrācija,” Muižarājs skaidro.

Tomēr, lai to sasniegtu, nevar uzskatīt, ka tas notiks automātiski. Ir nepieciešams ieguldīt resursus un enerģiju, lai to panāktu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.