Krists Kalniņš
Krists Kalniņš
Foto: Gints Ivuškāns

“Mums baidās teikt patiesību, ka šī vakcīna ir eksperimentāla,” mācītājs Kalniņš pieprasa, lai izskaidro vakcīnas mērķi 637

“Ir jābūt labi izskaidrotām lietām, kas šobrīd, manuprāt, tādas nav,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” par vakcinēšanos savu viedokli izsaka Krists Kalniņš, Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzes mācītājs, un Rafaels Ciekurs, NMPD brigāžu atbalsta centra “Krasts” vadītājs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

“Piemēram, neviens nerunā par to, ka šī ir eksperimentāla vakcīna. Tas netiek nekādā veidā popularizēts, jo baidās teikt patiesību. Mēs taču nekur nedzirdam, ka tā ir eksperimentāla vakcīna!”

Uz viņa teikto atbild Rafaels Ciekurs: “Es arī nedzirdēju, ka man bērnībā palātā ienāca māsiņa, savāca visus puišus un meitas, aizveda uz kabinetu un mammai tikai pēc tam pateica, ka bērns vakcinēts. Vakcīnas ir bijušas visu laiku, tā ir normāla mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Mācītājs savukārt turpina sarunu: “Vienīgais, ko es saku, izskaidrojiet tad to, kas ir eksperimentāla vakcīna, ko ar to mēs šobrīd iegūstam vai zaudējam, ka cilvēki, kuri saņem šīs potes, piedalās eksperimentā, mēs daudzas lietas šobrīd nezinām, kas notiks nākotnē.

Jārunā par vakcīnu mērķi, aizpildīt šo bedri, citādi medicīniskā sistēma uzkārsies un tiem, kuriem vajadzēs palīdzību, to nesaņems. Izskaidrojiet mums!”

Ciekurs saka, ka pārliecībā jābūt samērīgumam. “Kad man kāds mēģina skaidrot, ka viņš nepotēsies, ka vakcīna ir kaitīga, bet pats turpina smēkēt, man tas šķiet divkosīgi. Nu tad esam pilnīgi patiesi visā un neēdam cīsiņus,” viņš salīdzina.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.