Edgars Jaunups.
Edgars Jaunups.
Foto: Zane Bitere/LETA

“Cilvēkam jau vienmēr ir iespēja mainīt profesiju!” Jaunups par obligāto vakcināciju 153

“Man personīgi kā juristam šķiet, ka juridiski šī pieeja ir pamatojama,” RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts” par obligāti vakcināciju savu viedokli pauž politiķis Edgars Jaunups.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Tas gan neattiecoties uz to, ka vakcinācijai jābūt obligātai, “tā ir obligāta, ka cilvēks vēlas strādāt konkrētā amatā,” viņš papildina.

Cilvēkam vienmēr ir iespēja mainīt profesiju. Pienākums vakcinēties attiecas uz to, lai cilvēks varētu veikt noteiktus darba pienākumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Neviens jau nesaka, ka cilvēkam ar garu bārdu pēkšņi ir obligāti jāvakcinējas. Nē! Ja tu vēlies strādāt noteiktā profesijā šajā brīdī, kad ir paaugstināta bīstamība un tu strādā profesijā, kurā ir saskarsmes risks, tad jā,” viņš skaidro obligātās vakcinācijas ideju.

No politiskās puses viņš uzskata, ka šī nedrīkst būt akla cīņa tādā ziņā, ka būs būs vai nebūs nebūs, redzēsim.

“Nevar to sabiedrību tracināt! Koalīcijai ir jāsaprot, vai ir visas koalīcijas balsis šim jautājumam, kā arī jārunā ar opozīciju Saeimā un jāsaprot, kādi ir iespējamie kompromiski, risinājumi, lai arī vismaz daļa no opozīcijas šo atbalsta.”

Viņš tic, ka tiesvedības pēc šāda lēmuma pieņemšanas tāpat sekos, bet daudz sliktāk būs, ja jautājums Saeimā pēkšņi iesprūst un sākas deputātu savstarpēja plēšanās.

“Šis ir nacionālās drošības jautājums, par ko vai nu var vienoties ar daļu opozīcijas vai arī atsakās no šī risinājuma,” viņš teic.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.