Mūžībā devies autosportists un TV šova “Dejo nost!” dalībnieks Ģirts Zelmenis.
Mūžībā devies autosportists un TV šova “Dejo nost!” dalībnieks Ģirts Zelmenis.
Ekerānuzņēmums no “Rallycross.lv” ieraksta “Facebook”.

Mūžībā devies autosportists un TV šova “Dejo nost!” dalībnieks Ģirts Zelmenis 0

Šā gada 20.janvārī mūžībā devies Latvijas autosportistu vidē zināmais un TV tievēšanas šova “Dejo nost!” dalībnieks Ģirts Zelmenis, kuram šogad apritētu 40 gadi. Par to sabiedrību soctīklā “Facebook” informējusi gan Zelmeņa sieva Linda, gan “Rallycross.lv” pārstāvji, un arī citi Zelmenim tuvie cilvēki, kas dalījušies ar šo sēru vēsti.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

“Man tur debesīs ir viena kaija. Kaijiņa. Balta ļoti 🕊️ 20. janvāra vakarā pārstāja pukstēt mana Ģirtiņa sirds!
Viņš aizlidoja ar pēdējiem vārdiem “viss ir labi” un bija ārkārtīgi laimīgs par dienas notikumiem! Mūsu mīļā Ģirta izvadīšana notiks 27.janvarī plkst 13 no Lielvārdes Lāčplēša kapu kapličas un tālāk Ģirts dosies savā pēdējā braucienā pie saviem vecākiem uz Ķeguma kapiem!” tā par vīra aiziešanu aizsaulē “Facebook” ierakstījusi Linda Zelmene.

“ĢIRTS ZELMENIS, 01.03.1984. – 20.01.2024.🕯 Ģirts – labs draugs un patiesi izcils kolēģis! Rallijkrosā vairākus gadus profesionāli vadīja tiesnešu komandu, galvenais tiesnesis ar lielo burtu – savu darbu darīja ar azartu un augstu atbildības sajūtu – viņš bija īstajā vietā. Ar savu pozitīvo attieksmi spēja motivēt daudzus, agros rītos un vēlos vakaros spēja saglabāt smaidu un pajokot. Cilvēks, kuram vārdi “nevaru” vai “grūti” bija sveši – vienmēr izpalīdzīgs un uzticams. Mēs vienmēr atcerēsimies Ģirta dzīvesprieku un mīlestību pret sportu… Rallycross.lv komanda izsaka visdziļāko līdzjūtību Ģirta ģimenei, tuviniekiem un draugiem,” ta “Facebook” raksta “Rallycross.lv” pārstāvji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzjūtības izteikuši arī citi, kuri pazina Zelmeni. “Visi, kam bijis lemts iepazīt Ģirtu, viņu vienmēr atcerēsies kā sirdssiltu, smaidīgu vīru, kompānijas dvēseli. Viņa azartiskā daba Ģirtam lika pirms 14 gadiem pieteikties tolaik populārajā TV šovā «Dejo nost!», kur viņš mēģināja tikt vaļā no lielajiem kilogramiem. Un viņam izdevās. Šovā Ģirts ienāca 143 kilogramus smags, bet noslēdza to par 40 kilogramiem vieglāks. Dejošana Ģirtam patika, un viņš dejoja arī Lielvārdes deju kolektīvā «Vēji» un ballēs labprāt grieza valšus. Par to, ka savulaik šovā tomēr neuzvarēja, Ģirts daudz neskuma: «Es melotu, ja teiktu, ka negribēju uzvaru. Taču jau sākumā biju izvirzījis savu mērķi – notievēt un tikt finālā. Tas man izdevās,” tādās atmiņās par Zelmeni dalās “Ogres ziņas” soctīklā “Facebook”.

“Ģirts bija vairāk nekā kolēģis – draugs un uzticams cilvēks. Vienmēr pozitīvs un priekpilns, sportā darīja visu ar lielu atdevi un spēja ieraut tajā arī citus. Paldies, ka varējām no Tevis gūt tik daudz! “AXLatvia” komanda izsaka visdziļāko līdzjūtību Ģirta ģimenei un tuviniekiem,” raksta soctīklā “Facebook” uzņēmuma “AXLatvia” pārstāvji.

“Ģirts Zelmenis – Ģirtiņš. Tāds Tu biji un vienmēr paliksi mūsu atmiņās – sirdssilts un smaidīgs…
mūsu kompānijas, klases sirds un dvēsele. Zinām, ka pati gaišākā mākoņa maliņa būs tavējā, Tu sēdēsi un visiem smaidīsi kā vienmēr. Atnāc kādu reizi pie mums sapņos, pastāsti kā Tev tur klājas…Mēs pēc Tevis ļoti ilgosimies, draugs. Sirdssilts apskāviens un līdzjūtība ģimenei,” tā savukārt “Facebook” raksta Linda.

Izsakām līdzjūtību Ģirta Zelmeņa ģimenei, tuviniekiem, draugiem, kolēģiem…

SAISTĪTIE RAKSTI