Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nelidinies iedomu mākoņos pārāk augstu – var gadīties sāpīgs kritiens! Horoskopi 15.jūlijam0

Foto: Shutterstock

Auns

Šodien tevi sagaida kaut kas jauns, bet ļoti perspektīvs. Taču pats sākums var izskatīties pārāk formāts un tu vari no tā nobīties. Neatsakies no šīs ieceres, tas tiešām ir kaut kas daudzsološs!

Vērsis

Pašpārliecinātība nav slikta, tomēr tai ir jāredz arī robežas. Pacenties nevienam neko nesolīt, it īpaši, ja uzreiz domā, ka īsti nevarēsi palīdzēt.

Dvīņi

Ja neviens nevēlas tev sekot, tev nav nevienam jātaisnojas. Netērē laiku, lai kādu pārliecinātu – ļauj cilvēkiem izvēlēties pašiem.

Vēzis

Šī diena ir ļoti piemērota dažādām svarīgām sarunām. Tu būsi ļoti pārliecinošs un konstruktīvs!

Lauva

Nelidinies iedomu mākoņos pārāk augstu – var gadīties sāpīgs kritiens. Dažkārt tu pārāk aizraujies un plāno pārāk lielus plānus, šī diena tam nav piemērota.

Jaunava

Šī diena tavā dzīvē solās būt perspektīva, vairāk gan jautājumos kas attiecas uz darbu un finansēm. Tomēr arī tas nav slikti! Taču nedomā, ka viss notiks pats par sevi – lai kaut ko sasniegtu, jāiegulda arī pūles.

Svari

Vai tev šodienai bija kaut kādi plāni? Aizmirsti par tiem! Zvaigznes sola, ka visas dienas laikā tevi gaidīs visdažādākie pārsteigumi un “pēc plāna” tev nekas neizdosies.

Skorpions

Pabeidz šodien to, ko nepaspēji izdarīt vakar. Darbojies un esi aktīvs – šodien tu varēsi paveikt ļoti daudz.

Strēlnieks

Domā vairāk par to, ko tu runā. Domā, kādus solījumus tu cilvēkiem dod. Rūpējies pats par savu reputāciju!

Mežāzis

Tikai ar sapņiem un fantāzijām uz priekšu tu netiksi. Lai kaut kas piepildītos, ir jāstrādā un reizēm šis darbs nebūt nav tik vienkāršs, kā tu esi cerējis. Tomēr nemet plinti krūmos – viss izdosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tava sirds gavilēs! Spriežot pēc tā, ko tev šodien sola zvaigznes, tevi sagaida interesanti pārsteigumi.

Zivis

Šo dienu vajadzētu veltīt tiem jautājumiem, kas attiecas uz tevi pašu personīgi. Vairāk dari tās lietas, kas tev pašam sagādā prieku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.