Foto: Shutterstock

Neticama veiksme lutinās tieši viņus! Astrologs nosauc divas zodiaka zīmes, kam ļoti paveiksies jūnijā 6

Astrologs nosaucis divas zodiaka zīmes, kam neticami paveiksies šī gada jūnijā – viņus gaida brīnišķīgas pārmaiņas attiecībās, karjerā un pašizaugsmē.

Reklāma
Reklāma

Vēzis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Un tā, pirmais veiksminieks šajā sarakstā ir vēzis. Zvaigznes sola, ka Vēzim būs ideālas attiecības ar savu partneri un, ja tajās bija sarežģījumi, šis būs laiks, kad liksies, ka ir sācies otrs medusmēnesis. Tāpat Vēzim izdosies piepildīt kādus savus senus sapņus. Tie Vēži, kas domā par ģimenes pieaugumu, var par to sākt domāt jūnijā – ļoti veiksmīgs laiks. Vēžiem tāpat gaidāmas ļoti pozitīvas pārmaiņas finansiālajā jomā, kā arī karjerā. Izdosies viss!

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem uzsmaidīs veiksme galvenokārt darījumos un karjerā. Ja arī pēdējā laikā Skorpioniem ir bijusi sajūta, ka stāvat uz vietas un esat iesprūduši, tagad šī sajūta pazudīs uz neatgriešanos. Ja ir kādas idejas, vēlaties darbā ko sasniegt – droši ejiet un to atskaņojiet saviem bosiem! Pastāv ļoti liela iespēja, ka jūs ne tikai sadzirdēs, bet pat pienācīgi par to atalgos un paaugstinās amatā. Ļoti veiksmīgs laiks, lai ķertos klāt jauniem projektiem. Nebūs jāuztraucas par naudu – tās noteikti nepietrūks!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.