Megana ar savu mammu Doriju.
Megana ar savu mammu Doriju.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Megana Mārkla pārdomājusi – Kanādā viņa tomēr dzīvot negrib, ģimene uzsākusi nekustamo īpašumu meklējumus Holivudā 0

Meganas Mārklas mamma, 63 gadus vecā Dorija Reglenda atteikusies meitas dēļ mainīt savu dzīvi. Prinča Harija sievas mamma atteikusies pārcelties no Losandželosas uz Kanādu pie meitas un viņas ģimenes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Prinča Harija un Meganas tuvi ģimenes draugi izpļāpājušies, ka Dorija nevēlas pārcelties uz Kanādu. Sieviete daudzus gadus strādā par jogas pasniedzēju Losandželosā, kur viņai, protams, ir savs klientu loks. Dorija ir sasniegusi tādu profesionālo līmeni, ka var pasniegt jogu tik bieži, cik vēlas un līdz ar to – nepārstrādāties, jo klienti ir stabili un gadiem ilgi nāk tieši pie viņas uz nodarbībām.

Meganas draugi paziņojuši, ka par spīti sabiedrības uzskatiem, Mārklai ar savu mammu nemaz nav tik ļoti tuvas attiecības, kā tas varētu likties no malas. “Daudziem šķiet, ka viņas ir kā divas ūdens lāses un ļoti labi satiek. Tomēr laikā, kad Megana filmējās seriālā “Ģēnijs uzvalkā” un dzīvoja Kanādā, viņa savu mammu satika ļoti reti. Viņas tikās tikai dažas reizes gadā. Nekādu ļoti tuvu attiecību starp viņām nav,” – izdevumam “US Weekly” pastāstījusi kāda hercogienes paziņa.

CITI ŠOBRĪD LASA
Megana Mārkla ar savu mammu Doriju un mīļoto princi Hariju.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Dēļ tā, ka Dorija nevēlas pārcelties uz Kanādu, Megana Mārkla un princis Harijs esot pat sākuši apsvērt ideju pārcelties uz Losandželosu. Visticamāk, Megana tik ļoti vēlas saistīt pēc iespējas vairāk savu dzīvi ar mammu, lai viņa varētu palīdzēt pieskatīt mazo Ārčiju, kamēr Megana pati vairāk pievērsīsies savas karjeras jautājumiem. Iespējams, ka šī pārcelšanās varētu būt noderīga it īpaši Meganai, kura jau atklājusi, ka ļoti vēlas filmēties kino un meklē sev talantīgu aģentu. Tāpat zināms, ka bijušie karaliskās ģimenes locekļi uzsākuši meklēt īpašumu Holivudā.

“Šobrīd viņi meklē mājokļus internetā – tā var saglabāt arī zināmu slepenību. Tāpat viņi veic pārrunas ar iespējamo personālu, kas viņiem šajā jautājumā varētu palīdzēt. Megana lūkojas ar plašām villām, lai varētu tajās rīkot ballītes un aicināt uz tām dažādus Holivudas draugus. Par to viņa sapņo ļoti sen – dzīvot tā, kā viņa vēlas, bez jebkādiem karaliskajiem ierobežojumiem,” – avots pastāstījis izdevumam “ENews”.

Informāciju par to, ka princis Harijs un Megana Mārkla patiešām meklē nekustamos īpašumus Kalifornijā medijiem apstiprinājuši vairāki nekustamo īpašumu aģenti.

LA.LV Aptauja

Ko tu domā par šo Meganas un prinča Harija plānu maiņu?

  • Es domāju, ka tas ir Meganas, ne prinča Harija plāns
  • Viņa uzvedas kā mazs, izlutināts bērns!
  • Tā ir viņu dzīve, lai dara, ko grib
  • Man nav viedokļa

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.