Foto; SCANPIX/REUTERS/LETA

Ņujorkas štatā Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi pagarināti līdz 29.aprīlim 0

Ņujorkas štata gubernators Endrū Kuomo pirmdien pagarinājis Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus līdz 29.aprīlim.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 135
Kokteilis
Veiksme ir tuvāk nekā šķiet: 4 zodiaka zīmes, kurām šī nedēļa būs īpaša
“Man trūkst vārdu… Man kauns! Gribas zemē ielīst!” Normunds Rutulis izstāsta, kas notika avārijas naktī 6
Lasīt citas ziņas

Kuomo sacīja, ka mirstības rādītājs no Covid-19 Ņujorkas štatā pēdējās divās dienās ir izlīdzinājies, bet skolas un “nesvarīgie” uzņēmumi paliks slēgti līdz 29.aprīlim.

“Tagad nav piemērots brīdis, lai atslābtu,” žurnālistiem sacīja gubernators, piebilstot, ka sodanaudas par sociālās distancēšanās noteikumu pārkāpšanu tiks paaugstinātas no 500 dolāriem līdz 1000 dolāriem (no 460 līdz 927 eiro).

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņujorkas štatā no Covid-19 miruši 4758 cilvēki, liecina šorīt publiskotie dati.

Salīdzinot ar svētdienu, mirušo skaits pieaudzis par 599.

Sestdien Ņujorkas štatā tika reģistrēti 630 nāves gadījumi, kas ir līdz šim lielākais mirušo skaits šajā štatā.

Kuomo sacīja, ka kopš sestdienas skaitļi ir izlīdzinājušies, un norādīja, ka, iespējams, jaunā koronavīrusa uzliesmojums Ņujorkas štatā ir sasniedzis kulmināciju.

Taču viņš uzsvēra, ka tas vēl nav skaidrs, un diennaktī mirušo skaits var atkal pieaugt.

Kuomo pauda viedokli, ka būtu kļūda tagad atvieglot ierobežojumus, kas noteikti kustības brīvībai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.