FOTO: Shutterstock

Numeroloģes “tulkojums”! Ko nozīmē, ja regulāri pulkstenī pamanu vienādus skaitļus? 25

Aija Stabiņa, numeroloģe / Spīgana

Mūs parasti izbrīna moments, kad tiek ieraudzīti vairāki vienādi skaitļi. Konsultācijās biežs jautājums man kā numeroloģei ir aptuveni šāds: pēdējā laikā visur redzu 17 – pulkstenī, čekā par pusdienām, rindas kārtas numurā bankā, ko gan tas varētu nozīmēt?

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Lasīt citas ziņas

Pāris reižu ieraudzīts viens un tas pats skaitlis lielākoties ir vienkārši sakritība. Piemēram, ja tu pabeidz darbu 17:00 un ļoti bieži, izejot no darba, redzi 17:17, tad tas nozīmē vien to, ka šajā laikā tu parasti izej no darba! Bet, ja cipari sāk vajāt tevi, tad der tajos ieklausīties.

00:00 liela veiksme, izdošanās, jauns sākums, cilvēkam tiek iedota Augstāko spēku aizsardzība / kāda posma, etapa beigas, ir kaut kas jāpabeidz, pietiek!

CITI ŠOBRĪD LASA

01:01 sazinies ar māsu vai brāli / tava palīdzība ir vajadzīga māsai, brālim / uzmanīgi ar dokumentu parakstīšanu / ja saņem piedāvājumu kaut ko rakstīt, runāt, uzstāties, ir jāpiekrīt / uz priekšu! Uzvara!

02:02 māte tevi mīl / var lūgt palīdzību mātei vai sievietēm / pie tevis nāk ciemos sievietes / drīzumā vari dzirdēt striktus vārdus, sagatavojies! / tu zini atbildes uz visiem jautājumiem.

03:03 velti uzmanību bērnam / veiksme no bērniem / tev pieder milzu bagātības, saskati tās! / jāparūpējas par aizsardzību / tu esi stāvoklī / esi nopietnāks! / uzņemies atbildību!

04:04 tev ir kaut kas jāsakārto, jānokārto / ievēro likumus! / tev savā dzīvē ir jāienes vairāk stabilitātes / tu esi pelnījusi kādu brīdi atpūsties, paņem atvaļinājumu / tevi gaida paaugstinājums / vairākkārtējas četrinieka atkārtošanās ir norāde, ka cilvēkam jādibina savs uzņēmums.

05:05 tu esi visskaistākā! / atklāj savus talantus! / tēvs var palīdzēt / uzmanies, lai tēvs netraucē / vīrieši var palīdzēt / uzmanies, vīrieši var traucēt / ej pastaigāt brīvā dabā! / tev ir zināšanas, kuras citiem nav pieejamas, dalies ar tām / kāds strikti runās, sagatavojies!

06:06 priekšā stāv izvēle – pieņem pareizo lēmumu! / drīz iemīlēsies / esi atradusi savu mīlestību.

07:07 priekšā ceļš / jāpērk jauna mašīna / izvēlies pareizo ceļu / tu esi uzņēmusies atbildību par pārāk daudz cilvēkiem / tevi sagaida zinātniski atklājumi.

08:08 šodien tevi kontrolēs / uzmanies no pārbaudēm / uzvari tiesā! / ievēro līdzsvaru visā / tuvojas lielā nauda.

Reklāma
Reklāma

09:09 nepaliec viena, esi starp cilvēkiem / parūpējies par tuvo cilvēku aizsardzību / dalies ar zināšanām / var atgadīties gaišredzības mirkļi / sapņi ir viedi.

10:10 nopērc loterijas biļeti, dodies uz kazino / priekšā gaida liels paaugstinājums vai liels kritiens / veiksme tavā pusē.

11:11 esi diplomāte! / šodien iespēja sastapties ar fiziska vai psiholoģiska spēka pielietošanu, izvairies no tā! / ir jāsāk sportot! / tev jau sen bija jāiet pie friziera.

12:12 kādam ir nepieciešama tava palīdzība / uz brīdi apstājies un padomā / nauda nav galvenais / dari ko traku – lec ar gumiju, izpletni, kāp klintīs / paraugies uz lietām no cita redzes leņķa.

13:13 jauns sākums / atceries, ka visi ir vienlīdzīgi, neviens nav pārāks par citiem / revolūcijas un apvērsumi / drīz gaidāmas dzemdības.

14:14 paēd, tu esi badā / nomierinies, tu esi pārāk satraukta / pagātne un tagadne rāda nākotnes notikumus / tu esi drošībā, aizsargāta / uzmanies, tevi var visi pamest.

15:15 nauda var nokrist no debesīm / atturies no alkohola un apreibinošām vielām / tevī ir ļoti liels spēks – izmanto to labiem mērķiem / šodien būs sekss.

16:16 tev ir jāiegādājas nekustamais īpašums / pārbaudi elektroierīces un elektrību savā mājā / liec pamatus jaunai, labākai dzīvei / tuvojas negaiss / dodies ekskursijā apskatīt skaistus namus.

17:17 tu esi zvaigzne, atklāj savus talantus / tev šodien tiks pievērsta pastiprināta uzmanība / laiks apmeklēt astrologu vai numerologu / nekļūsti pārāk iedomīga!

18:18 atturies no alkohola un citām apreibinošām vielām / nekļūsti atkarīgs no citiem / pirms aizmigšanas padomā par kaut ko labu / nakts ir tavs draugs / paļaujies uz intuīciju.

19:19 izmanto savu varu! / tevi gaida paaugstinājums, priekšnieki tevi mīl / tu esi tuvu ārprātam, apstājies! / ja tev ir iedota vara, tad izmanto to atbildīgi!

20:20 visi uz Zemes ir vienādi – saņemsi pēc nopelniem / ja tev vajadzīga palīdzība, jautā dzimtas vecākajiem locekļiem.

21:21 dodies ārzemju ceļojumā / jāpārceļas uz dzīvi citā valstī / apgūsti svešvalodu / kaut kas ir jāpabeidz / nopērc ātrāku internetu!

22:22 esi nopietnāka, beidz muļķoties / varbūt bērnam vajadzīga palīdzība / tu esi vieds cilvēks / draugi var tevi glābt.

23:23 tu esi dieviete / labi strādā augstākā intuīcija / tu zini visu / tev ir pielaide Visuma noslēpumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.