Bruņutehnika CVR(T) Ādažu militārajā bāzē. Foto: Gatis Dieziņš, JIC

Pa ceļiem pārvietosies militārā tehnika: brīdina iedzīvotājus par mācībām 0

No trešdienas, 25. septembra līdz 29. septembrim uz vairākiem valsts ceļiem būs intensīva militārā transporta kustība. Tas saistīts ar Nacionālo bruņoto spēku rīkotajām mācībām “Sudraba bulta 2019”, kurās piedalīsies vairāk nekā trīs tūkstoši karavīru no dažādām valstīm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Putina nākamais mērķis: militārais eksperts atklāj, kur ienaidnieks plāno ofensīvu 2
Lasīt citas ziņas

Mācības notiks diennakts režīmā, izmantojot militāro transportu, tāpēc iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi uz šādiem valsts ceļiem: Vidzemes šoseja (A2) posmā no Cēsīm līdz Rīgai; autoceļš Garkalne-Alauksts (P3) posmā Garkalne-Tumšupe-Allažmuiža-Nītaure-Skujene; autoceļš Rīga-Saulkalne (A4) posmā no Berģiem līdz Saulkalnei; autoceļš Ulbroka-Ogre (P5); autoceļš Rīga-Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža (A6) posmā no Rīgas līdz Koknesei; autoceļš Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10); autoceļš Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā Sigulda-Mālpils-Suntaži-Ķegums; autoceļš Tīnūži – Koknese (P80) posmā no Ogresgala līdz Koknesei; autoceļš Augšlīgatne-Skrīveri (P32); autoceļš Ērgļi-Drabeši (P31) posmā Amata-Ģikši-Pērkoņi-Katrīna-Ērgļi; autoceļš Koknese-Ērgļi (P79).

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji tiek aicināti mācību laikā sazināties ar kontroles štābu, zvanot uz telefona numuru 29181486.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzziņas par situāciju uz valsts autoceļiem diennakts režīmā ir pieejamas arī pa VAS Latvijas Valsts ceļi bezmaksas diennakts tālruni 80005555.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.