Foto – www.patversme.lv

“Paņem vienu uz mājām!” Ziedo dzīvnieku patversmei un saņem īpašu kalendāru! 0

Dzīvnieku patversmes “Dzīvnieku draugs” un Biznesa augstskolas Turība kopīgi veidotā labdarības projekta ietvaros ikviens tiek aicināts ziedot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, pretī saņemot īpašo 2020. gada kalendāru.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Projekta veidotāji uzsver – saliekot kopā sportistu spēku un dzīvnieku mīļumu, veidojusies lieliska sadarbība. Iesaistīties šajā projektā var elektroniski veicot ziedojumu, bet kalendāru ikviens varēs saņemt pa pastu.

Kalendāra prezentācijas pasākumā viesi tika iepazīstināti ar tā galvenajiem varoņiem – patversmes kaķiem un basketbola kluba “Biznesa augstskola Turība” spēlētājiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Īpašais 2020. gada kalendārs veidots mākslinieciskā veidā, atgādinot, ka uzņemties atbildību un rūpēties par dzīvniekiem ir spēcīgi un vīrišķīgi.

Kalendāra modeļi atrod mājas

“No 12 projektā iesaistītajiem kaķiem, patversmē palikuši vien divi – pārējie jau devušies pie gādīgiem saimniekiem.

Kopumā šogad patversmē nonācis 371 kaķis, bet mājas jau atraduši aptuveni 300 ķepaiņi. Ceru, ka līdz Ziemassvētkiem savas mājas atradīs arī abi pārējie kalendāra modeļi – Puška un Elziņa.

Būtiskākais, ko vēlamies panākt ar šo projektu, ir cilvēku apziņas veidošana, atgādinot, ka par saviem mīluļiem ir jārūpējas, neatstājot tos novārtā.

Labdarības akcija pierāda, ka, apvienojoties dažādu nozaru profesionāļiem, mēs varam palīdzēt pasauli padarīt labāku,” stāsta dzīvnieku patversmes “Dzīvnieku draugs” direktore Solvita Vība.

Kalendārs ir iespēja uzzināt divpadsmit dažādu kaķu dzīvesstāstus, piemēram, iepazīties ar cēlo runci Pušku, kurš jau sen ilgojas pēc jaunām mājām.

Vai mierīgo skaistuli kaķeni Elzu, kura pretēji visiem nostāstiem par melniem kaķiem, jaunajam saimniekam ikdienā nesīs lielu veiksmi un prieku.

Projekta noslēgumā visus savāktos ziedojumus kopā ar citām veltēm basketbola kluba spēlētāji nogādās patversmē. Ceram, ka aicinājums – “Paņemt vienu uz mājām!” – pamudinās paņemt uz mājām ne tikai kalendāru, bet, iespējams, arī kādu no četrkājainajiem draugiem.

Reklāma
Reklāma

Kalendārus iespējams saņemt arī patversmes “Dzīvnieku draugs” un augstskolas telpās.

Rekvizīti ziedojumam:

Biedrība “Studentu sports”

Reģ. Nr. 50008179031

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

Swedbank AS, kods HABALV22

Konta Nr. LV21HABA0551030874739

NB! Maksājuma mērķī jānorāda:

Ziedojums patversmei “Dzīvnieku draugs” un adresi, uz kuru vēlaties saņemt kalendāru!

Kalendāri tiks izsūtīti, nokomplektējot lielāku adresātu grupu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.