Latvijas Universitātes ēka.
Latvijas Universitātes ēka.
Foto: LETA

Publicēts jauno Eiropas valstu augstskolu reitings 2

Pievieno LA.LV

Publicēts jauno Eiropas valstu augstskolu reitings.

Kokteilis
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
Kokteilis
Ko tava ģimene tevī visvairāk novērtē? Atbildes jau no laika gala iekodētas dzimšanas datumā
Kā mēs nemanāmi bojājam savu redzi: oftalmologi nosauc 9 bīstamus ikdienas ieradumus
Lasīt citas ziņas

Par Jauno Eiropu reitinga autori nodēvējuši tās 13 valstis, kas Eiropas Savienībā iestājušās kopš 2004. gada. Reitingā iekļuvušas 53 augstākās izglītības iestādes no 12 Jaunās Eiropas valstīm (reitingā nav iekļuvušas Maltas universitātes), un reitinga veidošanā izmantota tā pati metodoloģija, kas, veidojot Pasaules Universitāšu reitingu (“Times World University Rankings”).

Visplašāk pārstāvēta šajā reitingā ir Čehija – reitingā iekļautas 13 Čehijas augstākās izglītības iestādes. Tai seko Polija ar 12 augstskolām, Ungārija ar septiņām un Rumānija ar piecām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmajā vietā ir Tartu Universitāte. Latvijas Universitāte (LU) ierindojusies 31. līdz 40. vietā, kas tas ir augstākais rezultāts Latvijas augstskolu konkurencē.

SKATIES REITINGU ŠEIT

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.