Latvijā
Sabiedrība

“Pārdod man savu meitu. Cik tu gribi par bērnu?” Brīdina vecākus par kādu sievieti pie tirdzniecības centra “Alfa”0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pie tirdzniecības centra “Alfa” kāda sieviete lūgusi vīrietim pārdot viņai savu meitu, raksta kāds sociālā tīkla “Facebook” lietotājs un brīdina citus vecākus.

“Esiet uzmanīgi, jo īpaši tie, kas viegli pakļaujas hipnozei. “Alfā” iegriežos ļoti reti, bet šodien tā gadījās un vajadzēja brīdi uzgaidīt pie centrālās ieejas kopā ar savu 1,5 gadus veco meitu. Meitai ļāvu paspēlēties krēslu konstrukcijās, kad skatos, ka pie viņas pienākusi sveša sieviete. Man viņa šķita dīvaina, tādēļ uzreiz paņēmu meitu rokās.

Tomēr šī man nāk klāt un skatoties acīs mierīgi saka “Vai tev vajag naudu? Vai tev nav grūti viņu noturēt? Re, cik viņa smaga. Pārdod man savu meitu.Cik tu gribi par bērnu?”

un mēģina viņai pieskarties,” raksta vīrietis.

UZMANĪGI!!! PĀRDOD MAN SAVU BĒRNU!!!Esiet uzmanīgi, jo īpaši tie, kas viegli pakļaujas hipnozei. Alfā iegriežos ļoti…

Posted by Richard Fomrats on Otrdiena, 2020. gada 15. septembris

Sieviete bijusi vecumā no 20 līdz 30 gadiem. Neliela auguma, gaišiem, sprogainiem matiem, tumšām acīm un uzkrītošu meikapu ap tām. Latviski runājusi bez akcenta. Viņš raksta, ka dīvains šķitis arī sievietes apģērbs tik siltam laikam – ģērbta melnā ādas jakā un melnās tehniska auduma biksēs. Zem jakas apakšā zils džemperis ar kapuci.

Saistītie raksti

“Jau kādus 20 gadus zinu, ka praktiski vispār nepakļaujos hipnozei, bet kādam citam tas var beigties savādāk, iespējams. Saprotot nelāgus nodomus, policijai noziņoju. Uzzināju, ka Valsts policijai nav e-pasta, uz kuru pārsūtīt bildes, tāds esot tikai pašvaldības policijai. Bet neko īpašu viņi jau izdarīt nevar, jo “nekas” jau vēl nebija noticis. Esmu gan dzirdējis par paziņām, kas hipnozes iespaidā ir atdevuši naudu vai nopirkuši dīvainas lietas par nesamērīgu summu. Tā kā iesaku būt uzmanīgiem…,” brīdina tētis.

Vēlāk viņš raksta, ka “Facebook” lietotāji sievieti esot atpazinuši un rakstījuši, ka viņa sirgstot no narkotiku atkarības un šobrīd palikusi bez pajumtes. “Ja tā ir taisnība, droši vien ir vērts ar saviem bērniem būt piesardzīgiem, jo nekad nevar zināt, kas var ienākt prātā…,” piebilst ieraksta autors.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.