Paredzēta ASV prezidenta un Baltijas valstu līderu fotografēšanās, nevis tikšanās 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Valsts prezidenta preses dienests noliedz Lietuvas prezidenta preses dienesta iepriekš izplatīto informāciju, ka pirmdien Čikāgā, kur notiek NATO samits, būtu paredzēta ASV prezidenta Baraka Obamas tikšanās ar triju Baltijas valstu līderiem, un norāda, ka viņiem paredzēta tikai kopīga fotografēšanās.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

“Ir paredzēta triju Baltijas valstu līderu fotografēšanās kopā ar ASV prezidentu,” aģentūrai BNS teica Valsts prezidenta preses dienesta vadītāja vietnieks Mārtiņš Drēģeris.

Viņš piebilda, ka informācija par Obamas un triju Baltijas valstu līderu tikšanos neatbilst patiesībai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Lietuvas prezidenta preses dienests iepriekš paziņoja, ka ar Obamu tiksies Latvijas prezidents Andris Bērziņš, Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un Igaunijas premjerministrs Andruss Ansips. Ar Obamu paredzēts pārrunāt Baltijas valstu aizsardzību, NATO veikto Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misiju, Krievijas Kaļiņingradas apgabala militarizāciju un citus drošības jautājumus, informēja Lietuvas prezidenta preses dienests.

NATO samits notiek svētdien un pirmdien, un tajā jau ir pieņemts lēmums pagarināt Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misiju uz nenoteiktu termiņu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.