Sports
Citi sporta veidi

Pārmaiņas Volejbola federācijā: Timermani amatā nomainīs LVF cieši pietuvinātā Aizporiete0


Kaspars Timermanis, Gunta Aizporiete
Kaspars Timermanis, Gunta Aizporiete
Paula Čurkste/LETA, publicitātes, kolāža: LA.LV

Kasparu Timermani ģenerālsekretāra amatā nomainīs Gunta Aizporiete, otrdien, 19. maijā, pavēstīja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Prezidents Jānis Buks.

Jaunā LVF ģenerālsekretāre amatā stāsies 1. jūlijā, līdz tam pakāpeniski iepazīstoties ar aktuālajiem ikdienas darba jautājumiem.

Gunta Aizporiete ir bijusi cieši pietuvināta LVF jau vairāk nekā piecus gadus, vadot Rīgas Volejbola skolu un aktīvi līdzdarbojoties LVF Valdē.

Līdz šim LVF ģenerālsekretāra pienākumus pildīja Kaspars Timermanis, kurš papildus valdes locekļa pienākumiem uzņēmās šo darbu brīdī, kad LVF nācās nostāties lielu izaicinājumu priekšā.

Pagājis vairāk kā gads un izdarīts daudz, arī šajā pavasarī un vasarā plāni bija lieli, tomēr vispasaules krīze ieviesa korekcijas ikdienas dzīvē un sacensību kalendāros.

Gada laikā ieviesta strikta finanšu disciplīna un nodrošināts, ka LVF neiestājas maksātnespēja. Uz doto brīdi finanšu stāvoklis nav spožs, tomēr tas ir būtiski labāks kā pirms gada.

Tāpat izveidota sistēma sponsoru un atbalstītāju piesaistei, kā arī sakārtota LVF iekšējā struktūra.

Nodibināts volejbola draugu un atbalstītāju domubiedru klubs “100+ draugi Latvijas volejbolam” un atbalsta fonds volejbola veterāniem.

Līdz šī gada 12. martam tika organizētas visas plānotās sacensības un čempionāti, kā arī atjaunots vispārizglītojošais Skolu kauss volejbolā jauniešiem.

Šopavasar tika plānots Pasaules kausa trīs zvaigžņu posms pludmales volejbolā Jūrmalā gan vīriešiem, gan sievietēm, kā arī attīstīt pludmales volejbola treneru tālākizglītības programmu.

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Sudraba līgas turnīrā klasiskajā volejbolā bija plānots piedalīties ne tikai ar vīriešu izlasi, bet arī ar sieviešu izlasi.

Tāpat viss jau bija sakārtots, lai aprīļa beigās Latvijā norisinātos U-20 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs jauniešu izlasei.

Jānis Buks augstu novērtē Kaspara paveikto un saprot, ka jau no pirmās dienas viņš uzņēmās šos pienākumus tikai uz laiku, līdz tiks atrasts cits kandidāts.

Sekretariāta darbam bija jāturpinās un bez vadītāja, lielo izaicinājumu priekšā, federācija nevarēja pilnvērtīgi funkcionēt.

Apvienojot pienākumus, Kaspars iesaistījās sekretariāta ikdienas darba organizēšanā, lai paveiktu visu iepriekš minēto un realizētu Valdē pieņemtos lēmumus un stratēģiskos uzdevumus.

Saistītie raksti

“Šobrīd ir atrasts labs kandidāts, kas var turpināt iesāktos darbus un attīstīt jaunus projektus kopīgi izvēlētajā virzienā. Guntai Aizporietei piemīt veselīgs ambīciju līmenis, kā arī skaidrs redzējums par to kā volejbolam Latvijā ir jāattīstās, lai mēs spētu volejbolam atgūt tam pienākošos vietu Latvijas sporta virsotnē,” komentē Jānis Buks.

Kaspars Timermanis turpinās aktīvu iesaistīties volejbola dzīvē, pildot LVF Valdes locekļa pienākumus.
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
GN
Gints Narogs
Sports
Handbols kā diagnoze
Intervija 5 dienas
LE
LETA/AFP
Sports
Leģendārais sprinteris Bolts kļuvis par tēvu
18. Maijs, 2020
GN
Gints Narogs
Sports
FOTO: Latvijas hokeja izlases kandidāti trenējas Mežaparkā 1
15. Maijs, 2020

Lasītākie

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Bailes ir viens no efektīvākajiem sabiedrību kontrolējošajiem mehānismiem.” Saruna ar mācītāju ­Jāni Bitānu 2
Intervija 9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Draudēja noslepkavot un gribēja spert manam bērnam!” Sieviete Bolderājā uzbrūk jaunajai māmiņai
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Strupišs nāk ar platu atvēzienu, jo dimbā esam ar to, ko tiesneši savā ķēķī ievārījuši 1
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Pēc gada mati celsies stāvus!” Lapsa uzskaita apšaubāmus darījumus, kas krīzē “izslīd cauri” nepamanīti 3
11 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Bīstamas mājas vizītes un riskam pakļauta visa ārsta prakse. Kā Covid-19 testus veiks pie ģimenes ārstiem?
6 stundas