
Pasaule ir tikai sekundes attālumā… “Dzīvais Nostradams” izsaka satraucošus pravietojumus 0
Brazīlietis Atss Salome, kurš pats sevi sauc par dzīvo Nostradamu, nācis klajā ar virkni jaunu pasaules mēroga pareģojumu.
Salomē, kurš sevi piesaka kā cilvēku, kurš paredzējis Covid-19 pandēmiju, Krievijas iebrukumu Ukrainā un pat karalienes Elizabetes II nāvi, nācis klajā ar jauniem apgalvojumiem par globāliem satricinājumiem.
Brīdinām, ka šīs prognozes balstītas uz pašpasludināta gaišreģa izteikumiem un nav zinātniski pierādītas.
Krievijas uzsāktais karš Ukrainā
Sarunā ar MailOnline Salome apgalvoja, ka karš Ukrainā beigsies bez skaidra uzvarētāja. Viņš prognozē, ka līdz 2025. gadam tiks panākta neformāla vienošanās starp Ukrainu un Krieviju, kuras rezultātā Ukraina kļūs par “neitrālu buferzonu” ar sastingušām robežām.
“Karš nebeigsies ar uzvaru, bet gan ar ekonomisku izsīkumu,” viņš brīdināja, piebilstot, “notiek klusa robežu pārzīmēšana – nevis fiziska, bet finansiāla.”