Pazudis brālis – Andris Grunte! Iespējams, iesaistījies nelegālā imigrantu pārvadāšanas biznesā. Ģimene lūdz palīdzību 92

Portālā LA.LV pēc palīdzības vērsās Ineta Cukermane, kura ir ļoti uztraukusies par savu brāli – Andri Grunti.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Lasīt citas ziņas

“Mūsu ģimenē ir notikusi nelaime, pazudis ir brālis, kurš devās peļņā ar busiņu uz Vāciju.“

1974. gada 3.septembrī dzimušais Andris Grunte ir pazudis jau kopš 13.decembra.

CITI ŠOBRĪD LASA

“12.decembra vakarpusē izbrauca no mājām Kalnienas pagastā, Stāmerienā, ar savu auto – ZILS SUBARU OUTBACK, 2020. gada NB-2218. Plānojis braukt uz Vāciju strādāt, taču neminēja pilsētu. 12. decembra vakarā plkst. 21:00 viņš ir sazvanījies ar sievu un bērnu. Kopš tā mirkļa vairs nav zināma viņa atrašanās vieta un ir pazuduši jebkādi sakari. Diemžēl, sīkāk brālis savus plānus arī neminēja, tikai, ka Rīgā jāpaņem kāda sieviete un vīrietis un tad jādodas uz Lietuvu.”

Pazudušais Andris bija ģērbies – zili sarkanā ziemas jakā, ar Audi uzrakstu un simboliem uz muguras. (Vienā no foto var redzēt jaku). Kājās melni džinsi un brūni tūrisma šņorzābaki.

Inetai ir nopietnas aizdomas, ka Andris ka ir iekūlies kādās nelikumīgās darbībās ar imigrantiem. Izgājis no mājas ar maku, tiesībām un termosu, kā arī 100 eiro kontā. Vairāk nekādu ziņu nav, nav arī ģimenei atstājis nekādu informāciju.

Ģimene no sirds lūdz palīdzību. Ja kādam ir zināms, kā sazināties ar personām, kuras vervē iedzīvotājus imigrantu pārvešanai pāri Latvijas robežai vai varētu zināt, kur pazudis Andris Grunte, sazināties ar Valsts policiju vai rakstīt [email protected].

Apskatiet, lūdzu, vērīgi Andra Gruntes fotogrāfijas. Iespējams, tieši Jūs varēsiet palīdzēt cilvēkam atgriezties mājās!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.