Bezvēsts bija pazudusi 7 gadus vecā Justīne Reinikova. Viņu meklēja Rogovkas apkaimē, līdz atrada mirušu.
Bezvēsts bija pazudusi 7 gadus vecā Justīne Reinikova. Viņu meklēja Rogovkas apkaimē, līdz atrada mirušu.
Foto: Valsts policija

VIDEO. Pazudušās septiņgadīgās Justīnes tēvs pirmo reizi gatavs runāt publiski. Viņš stāsta liktenīgā vakara notikumus 50

Kopš 5. maija pazudušās septiņgadīgās Justīnes tēvs, kurš joprojām cer, ka meitenīte atradīsies sveika un vesela, pirmo reizi gatavs runāt publiski. LTV ziņu dienestam viņš stāsta liktenīgā vakara notikumus.

Reklāma
Reklāma

TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Viņš pastāsta, ka meitu pēdējoreiz redzējis tās dienas vakarā. Ap plkst. 19:00 viņa paprasījusi atļauju iziet ārā paspēlēties smilšukastē. Aptuveni pēc stundas viņš gājis meiteni saukt iekšā, taču viņas pagalmā vairs nav bijis.

“Uzreiz devos uz bērnudārza pusi – tur ir šūpoles, viss, kas viņu interesē. Satiku kaimiņieni – viņa teica, ka bērnu nav redzējusi. Uzreiz pa ciematu sāku staigāt, prasīt ļaudīm – neviens neko nebija redzējis. Cilvēki sāka pieslēgties un arī meklēt. Ap 21:00 sapratu, ka bez policijas netikt galā,” viņš stāstīja.

Tēvs stāsta, ka Justīne runā, bet slikti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par izskanējušajām ziņām, ka ģimene ir nelabvēlīga, gan tēvs, gan vietējā pašvaldībā saka – tā nav

Rēzeknes novada Nautrēnu apvienības pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska atzīst, ka darīts ir viss, lai meiteni atrastu – nosusināti pat trīs dīķi, taču visvairāk šajā situācijā izbrīna, ka absolūti “nekādu galu nav”.

Jau vēstīts, ka Valsts policija (VP) mainīs Rēzeknes novada Rogovkā pazudušās septiņus gadus vecās Justīnes meklēšanas taktiku, taču meklēšanas darbi netiks pārtraukti.

Meitene no savām mājām Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā izgāja 5.maija vakarā un kopš tā laika nav atrasta. Meitenei ir veselības problēmas un viņa nerunā.

Kā informē policija, izmantojot tehnisko aprīkojumu un cikvēkresursus, Justīnes meklēšanas darbi norisinājās visu nakti, taču bez panākumiem.

Kopš meitenes pazušanas Valsts policija sadarbībā ar citiem dienestiem un organizācijām ir vairākkārt pārmeklējusi apkārtni, kā arī tajā esošās akas un ūdenstilpes.

Šodien Justīnes meklēšanā piedalīsies Valsts policija un Valsts robežsardze. Meklēšanā arī šodien tiks izmantots Valsts robežsardzes helikopters. Notikuma vietā policija koordinē meklēšanas pasākumus, tostarp arī brīvprātīgo iesaistīšanos, un šobrīd lielāks brīvprātīgo skaits nav nepieciešams. Nepieciešamības gadījumā Valsts policija ziņos par papildus brīvprātīgo aicināšanu.

Valsts policija pārbauda vairākas pazušanas versijas, taču pamatversija joprojām ir, ka meitenīte pati pametusi mājas pagalmu un devusies prom nezināmā virzienā.

Policija atgādina, ka Justīne bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums ir 124 centimetri, gaiši mati līdz pleciem. Valsts policija aizvien aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu meitenes atrašanu, zvanīt uz tālruņa numuriem 67 006 734 vai 110.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.