Foto – RPP

Pieskārieni, skūpsti un solījums sagaidīt: kāda pāra aizturēšana Vecmīlgrāvī 0

28.aprīļa naktī Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti Augusta Dombrovska ielā, kurš strīda laikā sācis savu mīļoto žņaugt. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Likumsargi, ierodoties norādītajā adresē, pamanīja pie netālu esošās spēļu zāles divus manāmi iereibušus cilvēkus. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, pāris apturēts. Abi atklāja, ka pirms neilga laika tik tiešām strīdējušies, bet savas domstarpības atrisinājuši. Sieviete atklāja, ka nepieciešamības gadījumā pati būtu izsaukusi policiju.

Pārbaudot abu personu datus, atklājās, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā. Pāris uzzinot, ka sievietei ir jādodas uz Valsts policiju, metās viens otra apskāvienos un sāka kaislīgi skūpstīties. Viņi savas darbības nepārtrauca pat pēc vairākkārtīgiem policistu aicinājumiem labprātīgi doties uz policijas auto. Vīrietis savu iepriekš žņaugto mīļoto pavadīja līdz policijas operatīvajam transportlīdzeklim un solīja viņu sagaidīt arī pēc iznākšanas no cietuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti deva nedaudz laika, lai viens no otra varētu atvadīties. Sieviete nogādāta Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.