Egils Levits (foto – no kreisās) un Krišjānis Kariņš.
Egils Levits (foto – no kreisās) un Krišjānis Kariņš.
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei 0

Lai gan valsts augstākās amatpersonas publiski aicina, ka krīzes laikā politiķiem vajadzētu aizmirst visus strīdus un saliedēties epidēmijas pārvarēšanai, ne visi tam ir gatavi atsaukties, vēsta LTV “de facto”.

“Ārā bargi mīnusi, kāds tev elektrības rēķins?” Latvieši – siltumsūkņu īpašnieki parāda savus rēķinus
Kokteilis
Viņķelei šodien pirmā darba diena! Zināms, cik liela būs viņas alga jaunajā amatā
Veselam
Esi piesardzīgs!12 iemīļoti pārtikas produkti, kas var nodarīt nopietnu kaitējumu veselībai
Lasīt citas ziņas

Senais teiciens “krīze kā iespēja” vairāku politiķu izpratnē, izskatās, tiek tulkots kā iespēja izcelties, mēģināt izbīdīt savu dienaskārtību vai vienkārši jaukt gaisu.

Tomēr gan premjers Krišjānis Kariņš (JV), gan Valsts prezidents Egils Levits Latvijas Televīzijas raidījumam “de facto” apgalvo, ka valdības stabilitāti šie strīdi neapdraud.

Plašāk “de facto” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.