Nils Sakss-Konstantinovs: “Mani novērojumi liecina – pirmajās izolēšanās dienās lielākā daļa viegli tika galā ar neierasto situāciju, bet tagad trauksmes sajūta pārņem aizvien lielāku skaitu bērnu un jauniešu.”
Nils Sakss-Konstantinovs: “Mani novērojumi liecina – pirmajās izolēšanās dienās lielākā daļa viegli tika galā ar neierasto situāciju, bet tagad trauksmes sajūta pārņem aizvien lielāku skaitu bērnu un jauniešu.”
FotoKarīna Miezāja

“Būsim godīgi, tā ir iespēja diezgan vieglā veidā tikt pie augstākās izglītības diploma,” psihoterapeits par attālinātām studijām 94

Līga Abakuka, TV24

“Daudzi studenti attālinātās studijas savā ziņā izbauda. Būsim godīgi, tā ir iespēja diezgan vieglā veidā tikt pie augstākās izglītības diploma,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” attālināto mācību procesu ne visai glaimojoši komentēja Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes loceklis Nils Sakss Konstantinovs.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Konstantinovs raidījumā norādīja, ka arī prasības augstskolās ļoti daudzās fakultātēs ar katru gadu samazinoties. Arī no pasniedzēju viedokļa esot grūti iztēloties, kā šādu mācību procesu var nopietni pasniegt, jo “augstskola, pirmkārt, ir par attiecībām, par attiecību veidošanu starp pasniedzēju un studentiem” pārliecināts ir psihoterapeits.

Klausīties ekrānā kā kāds onkulis kaut ko runā un stāsta… Konstantinovs ir pārliecināts, ka labāk tad esot klausīties kādu onkuli no Amerikas ar augstākiem grādiem un neesot nepieciešams vietējiem pasniedzējiem tērēt naudu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“No manas pieredzes, šāda veida mācības nav saturīgas, tā nav laba mācīšanās forma, kur students ir gultā, brauc trolejbusā uz darbu, vai pastaigājas ar draudzeni un paralēli austiņās klausās lekciju.”

Psihoterapeitam arī šķiet ārkārtīgi depresīvi vienam pašam runāt Zoom kamerā un arī viņš pats ir viens no tiem, kuram sagādā grūtības tik ilgi, pus otru stundu, noturēt uzmanību.

“Šis nav piemērots mācīšanās formāts nevienam,” pārliecināts ir Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes loceklis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.