Traģiskās autoavārijās uz Liepājas šosejas dzīvību zaudēja arī divi nepilngadīgie.
Traģiskās autoavārijās uz Liepājas šosejas dzīvību zaudēja arī divi nepilngadīgie.
Ekerānuzņēmus no soctīkla “Facebook”/LTV video/Sadursme.lv

Reinis Ratnieks pēc traģiskās avārijas uz Liepājas šosejas palicis bez mammas, tēta un brāļa: “Neviens no mums nedomā, ka pēkšņi var ģimeni zaudēt…” 88

Portāls LA.LV jau ziņoja, ka nedēļā pēc Līgo svētkiem notika vairākas traģiskas autoavārijas uz Liepājas šosejas. 25.jūnijā kopumā bojā gāja 4 cilvēki, bet 26.jūnijā – 2.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Viens no bojāgājušajiem bija Aizputes vidusskolas 9.b klases skolēns Roberts Ratnieks, tā soctīklā “Facebook” informēja Aizputes vidusskola. Roberts, būdams tikai 16 gadu vecs, kopā ar saviem vecākiem zaudēja dzīvību autoavārijā.

“Ar vārdiem nevaram izteikt skumjas, ko jūtam. Aizputes vidusskola 9.b klases skolēns, klases biedrs – Roberts Ratnieks – vien 16 gadu vecumā, kopā ar saviem vecākiem ir traģiski aizgājuši no šīs pasaules… mūžībā. Roberts vienmēr uz dzīvi skatījās ar smaidu un jokiem, bija draudzīgs, labestīgs, izpalīdzīgs klases biedrs. Mums ir neizsakāmi žēl par tik nežēlīgu likteņa triecienu. Lai viegli un gaiši tajā saulē! Aizputes vidusskolas kolektīvs, 9.b klases biedri ar audzinātāju izsaka visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem,” izsaka līdzjūtību Aizputes vidusskolas pārstāvji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Asaras saskrien acīs, iedomājoties, kā šajā laikā jūtas Reinis Ratnieks, kurš vienā mirklī avārijā zaudēja ne tikai savu brāli Robertu, bet arī mammu un tēti… Ar Reini šonedēļ sazinājušies žurnāla “Privātā Dzīve” žurnālisti, lai noskaidrotu ko vairāk.

Reinim ir 24 gadi, viņš ir ugunsdzēsējs, fitnesa treneris un spēka trīscīņas rekordists. Viņš spilgti atceras, kā uzzinājis par traģisko notikumu savā ģimenē – par to viņam paziņojuši kolēģi – “WhatsApp” īsziņā izsakot līdzjūtību. Sākotnēji šķitis, ka kaut kas ir sajaukts. Taču nevienu no ģimenes neesot izdevies sazvanīt, pienākusi papildinformācija, ka avārijā cietis melns “Volvo”. Patiesībā tētis arī Reini esot aicinājis līdzi šajā braucienā, taču Reinis darba dēļ atteicies braukt.

Reinim šo ziņu nācies paziņot arī omītei un citiem radiem, ko drīz arī darījis, jo uz notikuma vietu neesot bijis jēgas braukt.

“Ja es būtu braucis, pie stūres varbūt būtu sēdies es un nekas tāds varbūt nebūtu noticis, jo es parasti esmu mierīgs braucējs. Bet varbūt pie stūres sēdētu tētis, un būtu noticis tas pats, tikai tad mašīnā būtu bijis arī es un mana draudzene,” Reinis žurnālam “Privātā Dzīve” dalījies ar pārdomām, kā viss varētu būt bijis citā scenārijā.

Reiņa brālis Roberts jau bija sācis sportot, par ko brālim bija prieks. Viņu mamma bija konditore, tāpēc pārējie ģimenes locekļi bijuši izlutināti ar īpašiem gardumiem, savukārt tētis bija zemessargs, no viņa Reinis daudz mācījies, tētis arī mudinājis viņu kļūt par ugunsdzēsēju.

Kā tikt galā ar sevi tik smagā brīdī? Nākamajā dienā pēc traģiskā negadījuma Reinim darba bijis pilnas rokas, organizējot bēres un visas formalitātes. Ļoti palīdzējuši tēta kolēģi, kuri, piemēram, piedalījušies kapa vietas izvēlē. Saņemties palīdzot arī sports.

Turpmāk ikdiena būs pavisam citāda, jo rūpes būs jāuzņemas arī par citiem tuviniekiem: “Gan par omi, mammas mammu, kas tagad dzīvos pie mums ar draudzeni Liepājā, gan par tēta mammu un tēti, lai gan viņi viens otru balsta, esmu no savas ģimenes palicis viņiem vienīgais,” sarunā žurnālā teicis Reinis. Viņam ir arī ieteikums ikvienam: “Es būtu ar ģimeni pavadījis vairāk laika. To varu ieteikt visiem, kam ir tētis, mamma, brāļi vai māsas, – pavadiet kopā ar viņiem daudz vairāk laika! Draugi mums būs vienmēr, bet ģimene ir tikai viena! Un neviens no mums nedomā, ka to var pēkšņi zaudēt…”

Reklāma
Reklāma

Plašāku stāstu lasiet žurnālā “Privātā Dzīve”, kas iznāk 9.jūlijā!

Nesen Robertam būtu bijis 9.klases izlaidums. LTV komanda bija klāt viņa klasesbiedru svarīgajā dienā, kura tomēr nemaz nebija priecīga. Sižetu no izlaiduma ir grūti noskatīties bez asarām…

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.