FOTO: Ekrānuzņēmums/X

Rīdzinieks nepatīkami pārsteigts, kā izskatās vietā, kur noslīka Roberts: “Tur viss ir sabrucis… Šādas vietas nedrīkst būt publiski pieejamas!” 66

“X” platformas lietotājs @MarisArajs piefiksējis, kā izskatās pie Daugavas – vietā, kur noslīka Roberts. Viņš aicina doties uz turieni, nolikt svecīti un padomāt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Bet vienlaikus ir pārsteigums par to, kā šajā vietā izskatās: “Tur viss ir sabrucis, kaut kādi armatūras gali, slīpi betona gabali, priekšā siena, lai no ielas neredzētu.. Šādas vietas nedrīkst būt publiski pieejamas!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz šo ierakstu reaģējuši arī Rīgas domes pārstāvji, norādot, ka turpinās Mūkusalas promenādes atjaunošana, līdz ar to ir plānots sakārtot arī šo vietu.

Jau iepriekš dome ziņojusi, ka šī projekta ietvaros paredzēts rekonstruēt Mūkusalas ielas krastmalu 2,3 km garumā un izbūvēt labiekārtotu promenādi. Būvdarbu laikā paredzēts nostiprināt Daugavas krastmalu, izbūvēt drošu gājēju un veloinfrastruktūru, tajā skaitā gājēju pārejas tiltu zem Akmens tilta, atjaunot inženierkomunikācijas, labiekārtot vidi, padarot vēl vienu pilsētas vietu par pievilcīgu un mūsdienīgu ārtelpu. Promenādes pārbūvi plānots pabeigt līdz 2025. gada novembra beigām.

Mūkusalas promenādes atjaunošanas vizualizācijas

Policija vakar informēja, ka diemžēl bezvēsts prombūtnē bijušais 1992. gadā dzimušais Roberts Miksons 26. martā tika izcelts no Daugavas, Rīgā, gājis bojā.

Sākotnējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu. Saistībā ar notikušo tiks uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas, nozīmētas ekspertīzes, un izmeklēšanā tiks skaidroti notikušā apstākļi.

Jau iepriekš ir ziņots Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvalde meklēja bezvēsts prombūtnē esošo 1992. gadā dzimušo Robertu Miksonu. Vīrietis pēdējo reizi redzēts šā gada 24. martā ap pulksten 05.00 naktsklubā “Latvijas 1. Rokkafejnīca” Mārstaļu ielā 2/4, Rīgā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.