Kad sāks remontēt Vanšu tiltu? “Drīz konkursēsim iepirkumu par darbiem,” sola Rīgas mērs 10

Jau ilgāku laiku rīdzinieki dalās soctīklos ar ļoti daudzām fotogrāfijām par Rīgas tiltu un pārvadu slikto stāvokli. Tur redzamais ir diezgan, diezgan bēdīga situācija. Viens no aktuālākajiem rīdzinieku jautājumiem šajā kontekstā ir – kad beidzot sāks remontēt Vanšu tiltu? Uz to TV24 raidījumā Ziņu top. Rīga runā” atbildēt centās Vilnis Ķirsis, Rīgas domes priekšsēdētājs (Jaunā Vienotība).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

Mēs jau pirms trīs gadiem pieņēmām lēmumu par Vanšu, Zemitāna, Vefa un Vairogu pārvadiem. Problēma ar tiem ir tāda, ka nu nevar vienkārši iet tos un tā sākt remontēt. Ir jāizstrādā pamatīgs projekts, jo tilts ir ļoti sarežģīta būve, uzmanīgi savu atbildi iesāk Ķirsis.

Viņš skaidro tālāk: “Šie projekti Zemitāna tiltam un Vanšu tiltam jau ir gatavi, mēs tagad tuvākajā laikā konkursēsim iepirkumu uz šiem minētajiem darbiem.”

CITI ŠOBRĪD LASA

VEF pārvads būs pēc tam, kad pabeigs Zemitāna tiltu, lai nebūtu apokalipse satiksmē, jo divi blakus esoši tilti vienlaikus remontā – tur būs problēmas, uzskata Rīgas mērs, piebilstot, ka par Vairoga pārvadu vēl jādomā – iespējams, ka to varētu remontēt pat pirms Vefa tilta.

“Vēl šobrīd no tādiem lielajiem projektiem mums ir ar valdību vienošanās par Dienvidu tilta 4. kārtas finansējumu. Tieši šobrīd ir noslēdzies iepirkums, ir iesniegtas cenas, uz gada otro pusi jau varētu uzsākties šie darbi. Tie būs ļoti apjomīgi, varētu ilgt kādus trīs gadus”.

Ķirsis min vēl vienu ievērojamu plānu – Kundziņsalas pārvads jeb tilts Sarkandaugavā, tur arī ir noslēdzies iepirkums un plānots, ka uz gada otro pusi varētu sākt darbus. Šie ir galvenie tādi lielie objekti, kas virzās uz priekšu.

Vanšu tilta speciālā inspekcija
Kā izskatās atjaunotās Vanšu tilta kāpnes?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.